SZKOŁA LOMI lomi bodywork

bodywork_center_logo3

SZKOŁA LOMI lomi bodywrk to:

  • połączenie wiedzy i wielu lat doświadczeń w pracy gabinetowej oraz treningowej/kursowej,
  • połączenie rozwoju osobistego z poznawaniem narzędzi terapeutycznych i umiejętnością pracy manualnej,
  • miejsce, w którym uczymy się „medycyny dotyku”, mającej moc tworzenia sprzyjającej uzdrawianiu terapeutycznej więzi. Sam dotyk jest często początkiem lub końcem tego procesu.

Ścieżka treningowa jest adresowana do osób, które chcą:

  • rozpocząć zajmowanie się pracą poprzez ciało (bodyworkiem/masażem) profesjonalnie,
  • pogłębić swoją dotychczasową praktykę,
  • nauczyć się świadomego dotyku, aby dzielić się nim z najbliższymi osobami,
  • nawiązać pełną szacunku i uwagi relację z samym/samą sobą poprzez ciało,
  • szukać sposobów na osobisty wzrost.

Struktura treningów i kursów w szkole jest elastyczna – możesz ją komponować w dowolnym czasie. 

Ścieżkę należy zacząć od treningu podstawowego, który daje Ci przygotowanie do samodzielnej praktyki.

Po uczestnictwie w trzech  kursach pogłębiających otrzymasz dyplom Advanced Practitioner. 

Kolejnym etapem jest asystentura, która przygotowuje do kursu nauczycielskiego.

KAŻDY KOLEJNY KROK NALEŻY DO CIEBIE.

bodywork_center_logo7

ŚCIEŻKĘ ROZPOCZNIJ TUTAJ

Trening podstawowy jest fundamentalnym treningiem w szkole Lomi Lomi Bodywork. Jego ukończenie otwiera Ci możliwość poszerzania wiedzy oraz doświadczenia na treningach pogłębiających.

Dowiedz się więcej

Jeśli nie masz czasu lub przestrzeni na grupowy i wyjazdowy trening Lomi Lomi Bodywork, możesz zrealizować jego program indywidualnie w Bodywork Center we Wrocławiu. To 25 godzin szkoleniowych, jeden na jeden z nauczycielką Agą Rybak, w czasie których otrzymujesz jej pełną uwagę i zaangażowanie.

Dowiedz się więcej

Pogłęb swoją wiedzę i umiejętności

Nauczysz się, co tak naprawdę anatomicznie słychać w człowieku. Przeanalizujesz Lomi Lomi Bodywork pod kątem tego, co i dlaczego porusza się w ciele oraz na co to wszystko wpływa.

Dowiedz się więcej

To pogłębiona praktyka ciszy, która pozwala uzyskać wewnętrzny wgląd i odzyskać kontakt ze swoim centrum, by z tego miejsca nauczyć się nawigować w świecie zewnętrznym.

Dowiedz się więcej

W Lomi Lomi Bodywork na początku rozwijamy umiejętności towarzyszenia innym poprzez dotyk. Budzimy wrażliwość, czucie, uważność oraz przechodzimy przez detale techniki. Wszystko potrzebuje czasu, by mogło się ucieleśnić, a my – swobodnie poczuć się w tańcu wokół stołu.

Dowiedz się więcej

Rozwiń skrzydła na treningach uzupełniających

To holistyczna praca, która ma na celu przede wszystkim rozluźnienie, wzmocnienie i wyciszenie układu nerwowego, przynosząc dobrostan dla całego ciała. Kiedy organizm jest w stanie zdrowia, ma naturalny dostęp do samoregulacji i regeneracji – swobodnie balansuje pomiędzy napięciem a rozluźnieniem.

Dowiedz się więcej

Przy zachowaniu najwyższej jakości dotyku i jego precyzji, w delikatnej (ale głębokiej) pracy na tkankach, rozluźnianiu stawów, a także wprowadzaniu delikatnego ruchu, szukamy dróg do obudzenia ciała i jego czucia.

Dowiedz się więcej

Wszystkie Stany Aloha to tradycja corocznych spotkań, która ma służyć wzajemnemu wsparciu, wymianie myśli, obdarowaniu się dotykiem, zasileniu naszej pasji i twórczej wymianie. To spotkanie jest jak zastrzyk supermocy, który zasila nas wszystkich na długie miesiące.

Dowiedz się więcej

Dziel się swoją wiedzą z innymi

Jeśli jesteś praktyczką/praktykiem Lomi Lomi Bodywork, szukasz możliwości dalszego rozwoju i rozważasz ścieżkę nauczycielską, aby w przyszłości uczyć inne osoby – zapraszamy do zapoznania się z zarysem struktury tego treningu.


Dowiedz się więcej

Proces szkolenia wspierają zaawansowani praktycy – asystenci Lomi, którzy przeszli cykl treningowy w szkole Lomi Lomi Bodywork.Obecność asystenta  jest dodatkowym wsparciem i wzmocnieniem w procesie Twojej nauki.

To zaproszenie do wzmocnienia dobrych praktyk terapeutycznych, wsparcie w holistycznym rozwoju oraz przestrzeń do pogłębienia wiedzy i umiejętności. W ich trakcie ugruntujesz się i rozwiniesz się jako praktyk/praktyczka,Lomi 

Mentoring/superwizja są prowadzone przez Agę Rybak – certyfikowaną nauczycielkę Lomi Lomi Bodywork, która posiada wieloletnie doświadczenie terapeutyczne i dydaktyczne.

Możesz zacząć, kiedy chcesz – postawić tyle kroków, ile potrzebujesz.

Wierzę, że Szkoła Lomi Lomi Bodywork będzie Ci służyć.

Jesteś zainteresowana/y? Napisz do mnie.

Aga Rybak

Jestem edukatorką w obszarze pracy z ciałem, dotyku i praktyk psychosomatycznych.

Pracą z człowiekiem poprzez ciało zajmuję się profesjonalnie od 1995 roku. Stale pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności w tym obszarze, starając się docierać do źródeł wiedzy, które służą zarówno mojemu rozwojowi osobistemu, jak i podwyższaniu kompetencji terapeutycznych. 

Masażem Lomi Lomi  zajmuję się profesjonalnie od 2007 roku, a od 2013 z pasją uczę tej praktyki innych. W tym czasie wykształciłam wiele studentek i studentów, będących fantastycznymi praktykami. Rozwinęłam swój własny styl nauczania – Lomi Lomi Bodywork, w którym poza strukturą i właściwą techniką istotną (a może najważniejszą) rolę odgrywa sztuka obecności w dotyku, która ma wymiar głęboko terapeutyczny. Opracowałam ścieżkę treningową, dzięki której możesz stale pogłębiać swoje umiejętności jako specjalist(k)a pracy z człowiekiem poprzez ciało.

Moją pracę wspierają kompetencje rozwinięte w metodach : Internal Family System , Nonviolent Comunication oraz Mindfulness and Compassion . 

Mahalo  Aga 

bodywork_center_logo8

bodywork center

Centrum pracy z ciałem skupiające holistyczne masaże i metody uzdrawiania poprzez ciało.