KURS NAUCZYCIELSKI

bodywork_center_koliber3

Otwarcie programu dla przyszłych nauczycieli Lomi LOMI NUI

Jeśli jesteś Lomi praktykiem, szukasz możliwości dalszego rozwoju i rozważasz ścieżkę nauczycielską , aby w przyszłości uczyć innych – zapraszam do zapoznania się z zarysem struktury kursu.

Wszystkie poniższe części stanowią integralną część kursu nauczycielskiego Lomi Lomi Nui :

  • Ukończenie kursu podstawowego 
  • 3 kursy zaawansowane
  • 3 asystentury na kursie grupowym

ZAPISZ SIĘ NA KURS NAUCZYCIELSKI

Nie czekaj, aż będziesz perfekcyjny, perfekcyjna. Doświadczenie zdobywamy z każdym postawionym krokiem. Towarzyszenie innym to dla mnie wielki dar i zarazem największa lekcja pokory. Jeśli myślisz, masz wątpliwości w sprawie kursu – napisz do mnie. E ho’o mā kau kau?

Kurs Prowadzi

Aga Rybak

Jestem edukatorką w obszarze pracy z ciałem , dotyku i praktyk psychosomatycznych.  

Profesjonalnie pracą z ciałem zajmuję się od 1995 roku. Stale pogłębiam wiedzę i umiejętności w tym obszarze starając się docierać do źródeł wiedzy, które służą zarówno mojemu rozwojowi osobistemu  jak i podwyższaniu kompetencji terapeutycznych.

Masażem Lomi Lomi Nui profesjonalnie zajmuję się od 2007 roku, a od 2013 roku z pasją uczę tej praktyki. W tym czasie wykształciłam wielu studentów, którzy są fantastycznymi praktykami. Każdemu z radością kibicuję w sukcesach jakie odnoszą zarówno jako Lomi praktycy jak i ludzie. Rozwinęłam swój styl nauczania, w którym poza strukturą i dobrą techniką istotną rolę, a może nawet najważniejszą odgrywa sztuka obecności w dotyku, która ma wymiar głęboko terapeutyczny. Opracowałam programy zaawansowanych treningów, które dają szansę pogłębiania wiedzy i umiejętności dla studentów Lomi, by mogli podwyższać swoje kompetencje jako specjaliści pracy z człowiekiem poprzez ciało. 

Mahalo  Aga 

Co zyskujesz jako nauczyciel lomi lomi nui

  • Zdobędziesz Certyfikat ukończenia kursu nauczycielskiego.
  • Będziesz mógł samodzielnie prowadzić kursy z różnych aspektów pracy z masażem Lomi Lomi Nui i szkolić przyszłych masażystów.
  • Ukończenie kursu nauczycielskiego przygotowuje Cię do wyjazdu na Hawaje do naszej nauczycielki Susan Painiu Floyd.

Poczytaj więcej o mojej ścieżce
praktyka i nauczyciela lomi lomi nui

zacznij swoją drogę rozwoju

kalendarz kursów wyjazdowych

kurs-lomi-lomi-wroclaw

INTENSYWNY KURS
lomi lomi nui

bodywork_center_koliber3

Podczas kursu poznajemy i dbamy o swoje ciało, emocje, umysł byśmy ze swojej wewnętrznej wiedzy i zasobów potrafili towarzyszyć innym w życzliwym dotyku. Uczymy się hawajskiej pracy z ciałem poprzez praktykę, ruch, taniec, medytację i oczywiście szczegółową strukturę Lomi Lomi Nui . Tak byś po kursie umiała/umiał wykonać pełny masaż.

Bodyworkcenter-blog (1)

KURS Lomi
- poziom terapeutyczny

bodywork_center_koliber3

Lomi Lomi Nui na początku rozwijamy umiejętności towarzyszenia innym poprzez dotyk. Budzimy wrażliwość, czucie, uważność, przechodzimy przez  detale techniki. To wszystko potrzebuje czasu by mogło się ucieleśnić, a my swobodnie poczuć w tańcu wokół stołu.

Aloha Silent Retreat (6)

aloha
silent retreat

bodywork_center_koliber3

Praktyka ciszy  dla uzyskania  wewnętrznego  wglądu i odzyskania kontaktu  ze swoim centrum, by z tego miejsca nauczyć się nawigować w świecie zewnętrznym.

Scroll to Top