Otwarcie programu dla przyszłych Lomi nauczycieli

Minęło ponad 16 lat odkąd jestem praktykiem i ponad 10 lat odkąd uczę hawajskiego masażu Lomi Lomi Nui.. W tym czasie wykształciłam wielu studentów, którzy są fantastycznymi praktykami. Każdemu z radością kibicuję w sukcesach jakie odnoszą zarówno jako Lomi praktycy jak i ludzie. Rozwinęłam swój styl nauczania, w którym poza strukturą i dobrą techniką istotną rolę, a może nawet najważniejszą odgrywa sztuka obecności w dotyku, która ma wymiar głęboko terapeutyczny. Opracowałam programy zaawansowanych treningów, które dają szansę pogłębiania wiedzy i umiejętności dla studentów Lomi, by mogli podwyższać swoje kompetencje jako specjaliści pracy z człowiekiem poprzez ciało. Ale ten czas to przede wszystkim czas wzrostu nie tylko mnie jako terapeutki i nauczycielki, ale przede wszystkim jako człowieka. To duża pokora wobec tego co spotykam i co dotyka życia na wszystkich poziomach.  Przebyłam długą drogę i wierzę, że dalsza jest przede mną…

Z tym większą radością i dumą wchodzę na kolejny etap swojego rozwoju z błogosławieństwem mojej mentorki Susan Floyd z Aloha International  otwieram program szkolenia przyszłych Lomi nauczycieli. Wierzę, że przychodzi czas na kolejne pokolenie Lomi nauczycieli, którzy nie boją się zainwestować swojego czasu i zaangażowania w naukę by praca, która wykonujemy była darem dla współczesnego człowieka. Trzymam kurs i dmucham w Wasze skrzydła. Cieszę się, że po pierwszym poście kilka osób napisało do mnie i wyraziło chęć podążania tą ścieżką. Pamiętam, że kiedy robiłam swój pierwszy kurs nauczycielski, nie myślałam o tym by być Lomi nauczycielką. To dojrzewało wraz ze mną i praktyką.  Więc jeśli się wahasz i zastanawiasz… Hmmm… Nie musisz wiedzieć… Zwykle wiedza i pewność przychodzi z czasem, a doświadczenie zawsze wzbogaca Ciebie i Twoją praktykę. 

Poczytaj więcej w tym temacie tutaj, ja też miałam watpliwości…

Tu chciałabym przedstawić zarys struktury kursu:

Wszystkie poniższe części stanowią integralną część kursu nauczycielskiego Lomi. 

– ukończenie kursu podstawowego ( grupowego) 

– 3 kursy zaawansowane

– 3 asystentury na kursie grupowym

  • Sam kurs nauczycielski będzie obejmował 2 spotkania. 
  • Pierwsze odbędzie się wiosną 2023 r. 
  • Kurs nauczycielski będzie obejmował również indywidualne spotkania mentoringowe. 
  • Przystępując do kursu nauczycielskiego dobrze gdybyś miał/ miała ukończony min jeden kurs zaawansowany oraz odbytą jedną asystenturę.
  • Poszczególne elementy możesz komponować w dowolnym czasie. Dyplom otrzymujesz wówczas kiedy zostaną dopełnione wszystkie formalności.

Marzeniem jest wspólny wyjazd na Hawaje do Susan w 2024 .

Jeśli myślisz, masz wątpliwości w sprawie kursu – napisz do mnie. 

Nie czekaj, aż będziesz perfekcyjny, perfekcyjna. Doświadczenie zdobywamy z każdym postawionym krokiem.  Towarzyszenie innym to dla mnie wielki dar i zarazem największa  lekcja pokory. 

Mahalo  Aga