KA-HI BODY ART

bodywork_center_logo11

trening KA-HI body art

Ka–Hi Body Art to moja autorska metoda holistycznej pracy z ciałem, która jest oparta na mądrości hawajskich praktyk cielesnych i zachodniej wiedzy Life Impressions Bodywork. W jej trakcie zachowujemy najwyższą jakość dotyku i jego precyzji – głęboką pracą na tkankach, rozluźnianiem stawów oraz wprowadzaniem delikatnego ruchu szukamy dróg do obudzenia ciała i jego czucia. Uwzględniamy przy tym naturalne zasoby i osobiste ograniczenia osoby przyjmującej zabieg.

Ruch, dotyk i oddech – dzięki tej trójce możemy zaoferować wsparcie, które kieruje świadomość osoby w stronę własnego centrum. Pod wpływem głębokiego rozluźnienia wyłącza się nawykowe utrzymywanie napięcia, a w zamian pojawia się większy spokój. Ka-Hi Body Art – w zależności od potrzeb klienta_tki może być łagodną lub intensywną pracą.

lomi-terapeutyczny-022

Ka – HI Body Art jest moim autorskim masażem, który opieram na mądrości hawajskich praktyk cielesnych i zachodniej wiedzy Life Impressions Bodywork. Są to metody, które najbardziej na mnie wpłynęły zarówno na poziomie rozwoju osobistego jak i podwyższania kompetencji terapeutycznych. W obu tych nurtach jestem certyfikowanym nauczycielem. 

Aga Rybak

Głównymi celami treningu Ka–Hi są:

  • nauka pryncypiów holistycznej pracy z ciałem, opartych na fundamentach Life Impressions Bodywork oraz hawajskich praktyk psychosomatycznych,
  • poznanie struktury Ka–Hi Body Art, która przygotowuje do wykonania pełnego zabiegu, trwającego 1,5–2 godziny,
  • zapoznanie się z rytuałami rozpoczęcia i zakończenia masażu,
  • nauczenie się, jak przyjaźnie i bezwysiłkowo pracować na ziemi i przy stole wykorzystując do tego ciężar swojego ciała,
  • pogłębianie wrażliwości na słuchanie ciała i podążanie za jego impulsami – tak, aby towarzyszyć innym osobom życzliwym i nieinwazyjnym dotykiem,
  • nauka bezpiecznych narzędzi oraz sposobów wspierających rozpoznawanie i uwalnianie napięć,
  • poznanie prostych i krótkich struktur lekcji ruchu, które można wykorzystać w gabinecie lub codziennym życiu – będących doskonałym wsparciem w radzeniu sobie z codziennymi napięciami.

Ka-Hi z hawajskiego oznacza: jedność, delikatny dotyk, płomień. Rdzeń „Ka” jest tożsamy z ruchem, a „Hi” – z płynięciem. W wolnym tłumaczeniu Ka-Hi to swobodnie płynący ruch/doświadczenie przepływu energii i swobody.

Trening Ka–Hi Body Art jest dla osób, które:

  • chcą poszerzyć wachlarz swoich narzędzi terapeutycznych o metodę otwierającą drogi do obudzenia ciała i jego czucia, a tym samym ukojenia i spokoju
  • chcą się nauczyć terapeutycznego dotyku na osobisty użytek
  • chcą nawiązać pełną szacunku i uwagi relację ze sobą poprzez ciało.
bodywork_center_logo9

Opinie o kursie ka-hi body art

KA HI body art – warsztat wprowadzający: Masaż kołyszący kości, w B.delikatnym dotyku, zmieniający coś energetycznie, wewnętrznie. Dziś miałam okazję zobaczyć jak ktoś przeze mnie samodzielnie masowany, po takim warsztacie masażu, wygląda;) Podarowuję rodzinie dotyk i jest to bezcenna satysfakcja. Wielka wdzięczność dla Agi Rybak za to, że dzieli się w przystępny sposób swoją wiedzą i umiejętnościami. Naprawdę profesjonalny, dojrzały sposób edukowania, pojemność na emocje, dbałość o jakość i cudowna współpraca z osobą masowaną. Bodywork wykonany przez Agę i pod jej okiem też polecam. KA HI, którym zostałam obdarowana na 3 pary rąk na warsztacie, na długo pozostanie mi w ciele.

Kama Radka

Uczestniczyłam w szkoleniu prowadzonym przez Agę. Od samego początku szkolenie było prowadzone z ogromną uważnością. Otrzymałam zastrzyk wiedzy, a atmosfera w jakiej pracowaliśmy to było jak miód na moje serducho. Ciężko opisać te wspaniałości z jakimi spotkałam się podczas kursu. Z pewnością będę wracać na kursy prowadzone przez Agę.

Tina Rutkowska

Kurs Prowadzi

Aga Rybak

Jestem edukatorką w obszarze pracy z ciałem, dotyku i praktyk psychosomatycznych.

Pracą z człowiekiem poprzez ciało zajmuję się profesjonalnie od 1995 roku. Stale pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności w tym obszarze, starając się docierać do źródeł wiedzy, które służą zarówno mojemu rozwojowi osobistemu, jak i podwyższaniu kompetencji terapeutycznych. 

Masażem Lomi Lomi  zajmuję się profesjonalnie od 2007 roku, a od 2013 z pasją uczę tej praktyki innych. W tym czasie wykształciłam wiele studentek i studentów, będących fantastycznymi praktykami. Rozwinęłam swój własny styl nauczania – Lomi Lomi Bodywork, w którym poza strukturą i właściwą techniką istotną (a może najważniejszą) rolę odgrywa sztuka obecności w dotyku, która ma wymiar głęboko terapeutyczny. Opracowałam ścieżkę treningową, dzięki której możesz stale pogłębiać swoje umiejętności jako specjalist(k)a pracy z człowiekiem poprzez ciało.

Moją pracę wspierają kompetencje rozwinięte w metodach : Internal Family System , Nonviolent Comunication oraz Mindfulness and Compassion . 

Mahalo  Aga 

bodywork_center_logo8

bodywork center

Centrum pracy z ciałem skupiające holistyczne masaże i metody uzdrawiania poprzez ciało.