Indywidualny trening masażu Lomi Lomi Bodywork

bodywork_center_logo11

Indywidualny trening masażu Lomi Lomi Bodywork

Trening Lomi Lomi Bodywork możesz zrealizować w trybie indywidualnym we Wrocławiu. Obejmuje on 28 godzin szkoleniowych z nauczycielką – Agą Rybak – a dzięki kontaktowi 1:1 zyskujesz jej pełną uwagę i zaangażowanie. Dodatkowo zwykle jako „ciało towarzyszące” jest dla Ciebie dostępny_a absolwent_ka treningów u Agi Rybak. Otrzymujesz tym samym wspierający feedback i masaż u doświadczonej osoby.

Na indywidualnym treningu Lomi Lomi Bodywork mile widziane są wszystkie chętne osoby, a wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane. Możesz nauczyć się na nim masażu od podstaw na prywatny lub profesjonalny użytek – do pracy z ciałem w gabinecie. Terminy ustalamy indywidualnie: w formie cotygodniowych zajęć lub skondensowanych dni.

Dyplom ukończenia treningu umożliwia absolwent(k)om rozpoczęcie własnej praktyki oraz kontynuowanie nauki na treningach dla absolwentów_ek u Agi Rybak oraz hawajskiej nauczycielki Susan Painiu Floyd. Dodatkowo zyskujesz możliwość uczestnictwa w programach mentoringowych oraz zjazdach dla absolwentów_ek odbywających się raz do roku oraz dostęp do grupy na Facebooku, która służy poznaniu innych praktyczek/praktyków metody i wymianie doświadczeń.

Głównymi celami treningu są:

  • poznanie pryncypiów holistycznej pracy z człowiekiem poprzez  ciało 
  • nauka dokładnej struktury masażu Lomi Lomi Bodywork, a tym samym sztuki dobrego i głębokiego dotyku, pozwalającego na wykonanie pełnego 2-godzinnego masażu, obejmującego przód i tył ciała oraz rozciąganie i rotacje kończyn biernych,
  • poznanie rytuałów rozpoczęcia i zakończenia masażu,
  • nauka słuchania ciała i podążania za jego impulsami – tak, aby towarzyszyć innym życzliwym, nieinwazyjnym dotykiem,
  • poznanie bezpiecznych narzędzi i sposobów wspierających rozpoznawanie oraz uwalnianie napięć – zarówno u osoby masującej, jak i masowanej,
  • doświadczenie ruchu, by przypomnieć sobie o twórczym potencjale drzemiącym w każdym_ej z nas, a także ze swobodą towarzyszyć tańcem wokół stołu, na którym leży masowana osoba, czerpać wsparcie z oddechu, rytmu i muzyki,
  • poznanie abecadła narzędzi, aby po treningu móc stworzyć własną bibliotekę doświadczenia i wiedzy, po której będziesz się pewnie poruszać,
  • zaznajomienie się ze sposobami utrzymania stanu przyjaznego i neutralnego zaangażowania, który pozwoli Ci zadbać o siebie podczas masażu oraz bezpiecznie trzymać przestrzeń dla osoby masowanej.
lomi-0018
W pracy poprzez ciało ważne jest dla mnie nawiązanie intymnego kontaktu, który jest swego rodzaju otwarciem drzwi do głębszego spotkania. Czasem ten kontakt tworzy się bardzo szybko , a czasem zajmuje więcej czasu. Uczę z szacunkiem dając przestrzeń, czas i uważność. Niczego nie wymuszam i niczego nie przyspieszam. Dostrajam się do Twoich możliwości przyjmowania wiedzy. Dzięki temu uczysz się w rytmie, który jest dla Ciebie przyjazny.  A ja towarzysząc Ci swoją wiedzą i doświadczeniem  wspieram  proces przyswajania tego co nowe. 

Aga Rybak

Indywidualny trening masażu Lomi Lomi Bodywork jest dla osób, które:

Chcą doświadczyć radosnego i wyzwalającego doświadczenia, jakim jest nauka masażu Lomi Lomi Bodywork, jak również przygody, która może odmienić na lepsze życie, relacje i doświadczanie rzeczywistości. Ten trening jest również dla osób, które zajmują się lub chcą zajmować się masażem profesjonalnie.

bodywork_center_logo9

Opinie o kursie lomi lomi

Niezwykle polecam kurs LOMI LOMI z Bodywork Center. Aga Rybak- jest cudownym przewodnikiem i towarzyszem. Uczy jak znaleźć dotyk miłości w sobie by potem ofiarować go drugiej osobie. Dzieli się swoim doświadczeniem i mądrością wychodząc poza hierarchie: uczeń-nauczyciel. Sam proces nauki przebiega w niezwykle przyjemnej atmosferze gdzie “Tu i teraz” są najważniejszą wartością. Ten kurs nie tylko dał mi narzędzia niezbędne do pracy. W pewnym sensie wpłyną na kontakt z drugim człowiekiem i na to, jak postrzegam świat. Kurs stworzony z OGROMNYM sercem i uważnością. POLECAM POLECAM POLECAM!
 

Agata Gregorkiewicz

Bardzo polecam! Agę jako masażystkę i jako nauczycielkę Lomi w Jej wykonaniu było magiczne, delikatne, czułe, wykonane z ogromną uważnością i dbałością. Jestem też pod ogromnym wrażeniem Jej głosu modlitwa hawajska w Jej wykonaniu była pięknym wprowadzeniem
Polecam Agę również jako nauczycielkę. Z ogromną cierpliwością, otwartością dzieli się wiedzą i doświadczeniem. Pokazuje, tłumaczy, wyjaśnia…tworzy piękną przestrzeń w której panuje swoboda, życzliwość, akceptacja Dziękuję Aga za wspólnie spędzony czas. Wrócę do Ciebie Aloha!

Agnieszka Kochaniak

Kurs Prowadzi

Aga Rybak

Jestem edukatorką w obszarze pracy z ciałem, dotyku i praktyk psychosomatycznych.

Pracą z człowiekiem poprzez ciało zajmuję się profesjonalnie od 1995 roku. Stale pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności w tym obszarze, starając się docierać do źródeł wiedzy, które służą zarówno mojemu rozwojowi osobistemu, jak i podwyższaniu kompetencji terapeutycznych. 

Masażem Lomi Lomi  zajmuję się profesjonalnie od 2007 roku, a od 2013 z pasją uczę tej praktyki innych. W tym czasie wykształciłam wiele studentek i studentów, będących fantastycznymi praktykami. Rozwinęłam swój własny styl nauczania – Lomi Lomi Bodywork, w którym poza strukturą i właściwą techniką istotną (a może najważniejszą) rolę odgrywa sztuka obecności w dotyku, która ma wymiar głęboko terapeutyczny. Opracowałam ścieżkę treningową, dzięki której możesz stale pogłębiać swoje umiejętności jako specjalist(k)a pracy z człowiekiem poprzez ciało.

Moją pracę wspierają kompetencje rozwinięte w metodach : Internal Family System , Nonviolent Comunication oraz Mindfulness and Compassion . 

Mahalo  Aga 

bodywork_center_logo8

bodywork center

Centrum pracy z ciałem skupiające holistyczne masaże i metody uzdrawiania poprzez ciało.