Zapraszam na trening

LOMI LOMI bodywork

bodywork_center_koliber

Zapisz się na profesjonalny
trening masażu
Lomi Lomi BODYWORK

Trening prowadzi Aga Rybak, certyfikowana nauczycielka Lomi Lomi Bodywork z wieloletnim doświadczeniem terapeutycznym i dydaktycznym.

Więcej informacji o prowadzącej

Każdy trening prowadzone jest w asyście doświadczonego praktyka Lomi, który jest dodatkowym wsparciem w procesie Twojej nauki.

Lomi Lomi Bodywork – medycyna dotyku – trening podstawowy

Lomi Lomi Bodywork jest systemem pracy z ciałem, którego podstawowymi narzędziami są dotyk, masaż, bodywork oraz współczesne praktyki psychosomatyczne. Jego oś to hawajska sztuka uzdrawiania, która wywodzi się z systemu Lomi Lomi Nui i Ancient Lomi, w linii przekazu Abrahama Kawai’i.

Lomi Lomi Bodywork korzysta z siły dotyku, który ma moc tworzenia terapeutycznej więzi, sprzyjającej uzdrawianiu. To dzięki niemu budzimy zasoby sił witalnych, które są ukryte w każdym człowieku. Masaż uruchamia ich naturalny i swobodny przepływ w ciele, a osoba masowana zyskuje dostęp do samoregulacji zdrowia oraz korzystania z pełnego potencjału życia, czyli kreacji, którą Hawajczycy nazywają Maną.

Głównymi celami praktyki są:

 • rozwijanie uważności na ciało oraz samoświadomości jako podstawy zdrowia,
 •  pobudzenie potencjału życia, sił witalnych i kreacji,
 • obudzenie inteligencji ciała i zaangażowania emocjonalnego serca Aloha,
 • rozwinięcie wewnętrznego świadka, czyli obserwatora,
 • nawiązanie empatycznego i pełnego delikatności kontaktu z własnym wnętrzem,
 • umiejętność stworzenia terapeutycznej więzi,
 • wykształcenie naturalnego przywództwa, czyli silnego „ja”.
aga-rybak-bodywork-center-masaz-we-wroclawiu

“Ważne jest dla mnie aby podczas procesu uczenia zaprosić naszą wrażliwość.  Aby narzędzia i technika stały się drzwiami przez, które zagląda z odwagą nasza uważność i otwartość na drugiego człowieka. Chcę Cię wspierać i inspirować do nawiązania głębokiego kontaktu ze sobą i z osobą którą będziesz masować, abyś odkryła/odkrył własną, niepowtarzalną jakość dotyku. Unikalną mowę Twoich dłoni, które są przedłużenia serca. Bez lęku przed głębokim spotkaniem, we wrażliwości i ważności.”

Aga Rybak

Czego możesz się spodziewać na treningu?

 • poprzez dokładną strukturę masażu Lomi Lomi nauczysz się sztuki dobrego, głębokiego dotyku – tak byś po kursie umiał_a wykonać pełny dwugodzinny masaż,
 • poznasz rytuały rozpoczęcia i zakończenia masażu,
 • nauczysz się słuchać ciała i podążać za jego impulsami, tak by towarzyszyć innym życzliwym, nieinwazyjnym dotykiem,
 • poznasz bezpieczne narzędzia i sposoby wspierające rozpoznawanie i uwalnianie napięć – zarówno u osoby masującej, jak i masowanej,
 • doświadczysz ruchu, by przypomnieć sobie, o twórczym potencjale drzemiącym w każdym z nas,
 • nauczysz się ze swobodą towarzyszyć tańcem wokół stołu, na którym leży masowana osoba,
 • nauczysz się czerpać wsparcie z oddechu, rytmu i muzyki,
 • poznasz alfabet narzędzi Lomi Lomi Bodywork,
 • poznasz sposoby utrzymania stanu przyjaznego i neutralnego zaangażowania, który pozwoli Ci zadbać o siebie podczas masażu oraz bezpiecznie towarzyszyć osobie masowanej.

Trening Lomi Lomi Bodywork
jest dla osób, które:

Nie tylko chcą się nauczyć tego, co możemy zrobić poprzez techniki manualne, ale również pragną zdobyć wiedzę i umiejętności, jak pomóc sobie i innym poprzez praktykę ciała, umysłu oraz zaangażowania serca.

ZAPISZ SIĘ NA trening

Skorzystaj z formularza, żeby zapisać się na kolejny trening.

Co po kursie:

Trening podstawowy jest fundamentalnym treningiem w szkole Lomi Lomi Bodywork. Jego ukończenie otwiera Ci ścieżkę poszerzania wiedzy oraz doświadczenia na treningach pogłębiających.

Po ich ukończeniu otrzymasz dyplom Advanced Practitioner, który umożliwia asystowanie na kursach Lomi Lomi Bodywork u Agi Rybak. Asystentury są wstępem do bycia nauczycielem lub nauczycielką Lomi.

Opinie o treningu
lomi lomi bodywork

bodywork_center_koliber

“Czegokolwiek bym nie napisał, nie oddam wartości, jaką w moje życie wniósł czas spędzony na nauce od Agi. Te tylko i aż dziewięć dni kursu Lomi Lomi Nui to był wspaniały czas wypełniony nauką od niesamowitej nauczycielki, której dar dzielenia się ogromną wiedzą ale również swoim spokojem, ciepłem, mądrością, radością życia…sprawia, że nie chce się z nią rozstawać i już w dniu otrzymania certyfikatu marzy się o następnym kursie. Polecam gorąco.”

Paweł Czekaj, masażysta

Wspaniałe spotkanie. Nauka u Agi to dużo więcej niż nauka techniki masażu, to przede wszystkim głębokie doświadczenie obecności, bycia w ciele, uważności i miłości. Błogość, rozpłynięcie, miękkość akceptacja – Aga jest cudowną przewodniczką po tych jakościach, wskazuje drogę, ale też pozostawia przestrzeń na własne eksploracje. Ach, zazdroszczę tym, którzy mają ten kurs jeszcze przed sobą!

 

Malina

“Aga Rybak zabrała nas na kursie w cudowna podróż nie tylko w głąb własnego ciała, ale także serca i duszy. Czas przepełniony subtelną obecnością, głębokim procesem poznawania i słuchania ciała, tańcem i rytuałem, ale także relaksem i dobrą zabawą. Aga to wyjątkowa nauczycielka, a może nawet kapłanka Lomi, która raczej niż uczy, uważnie słucha i prowadzi cię ścieżką trzymając po kociemu za ręce, abyś sam mógł odkryć pełen miłości i magii świat masażu Lomi Lomi Nui. Niezapomniany tydzień, który odmienił moje serce.”

Barbara Gwóźdź, nauczycielka Jogi

Polecam z całego serca! Kursy masażu u Agi to połączenie sztuki i świetnego rzemiosła! Ucieleśniona uważność, wrażliwość, przestrzeń do eksploracji pracy z drugim człowiekiem – ogromna wiedza i mądrość Agi jako nauczycielki i terapeutki manualnej, wsparcie w procesie nauki oraz tworzenie bezpiecznej przestrzeni do rozwoju – moim zdaniem ciężko o lepsze miejsce do poznawania i praktyki Lomi Lomi Nui, Ka-Hi Body Art czy Terapeutycznego Masażu Twarzy! Jeśli chodzi o gabinet i masaże Agi to również polecam z pełną odpowiedzialnością: wspaniała klimatyczna przestrzeń gdzie człowiek witany jest gorącą herbatą i ma możliwość “osadzić się” przed zabiegiem podczas rozmowy – a po zabiegu ma przestrzeń by mógł zintegrować nowe doświadczenie i “odmienionym” wrócić do swojego życia:)

Maciej Maksym

Zobacz inne treningi

KA-HI body art

Ka – HI Body Art jest moim autorskim masażem, który opieram na mądrości hawajskich praktyk cielesnych i zachodniej wiedzy Life Impressions Bodywork. Są to metody, które najbardziej na mnie wpłynęły zarówno na poziomie rozwoju osobistego jak i podwyższania kompetencji terapeutycznych.

LOMI - terapeutyczny MASAŻ TWARZY

Kurs jest dla tych, którzy chcą nauczyć się świadomego dotyku, aby dzielić się z najbliższymi oraz dla osób które chcą uzyskać oficjalny certyfikat, aby włączyć masaż do swojej ścieżki zawodowej.

Indywidualny kurs masazu Lomi Lomi nui

Jeśli nie masz czasu lub przestrzeni na grupowy, wyjazdowy kurs Lomi Lomi Nui możesz zrealizować program kursu w sposób indywidualny w Bodywork Center we Wrocławiu. Kurs obejmuje 25 godzin szkoleniowych jeden na jeden z nauczycielem- Agą Rybak, dzięki czemu otrzymujesz jej pełną uwagę i zaangażowanie.

trening Prowadzi

Aga Rybak

Jestem edukatorką w obszarze pracy z ciałem , dotyku i praktyk psychosomatycznych.  

Profesjonalnie pracą z ciałem zajmuję się od 1995 roku. Stale pogłębiam wiedzę i umiejętności w tym obszarze starając się docierać do źródeł wiedzy, które służą zarówno mojemu rozwojowi osobistemu  jak i podwyższaniu kompetencji terapeutycznych.

Masażem Lomi Lomi Nui profesjonalnie zajmuję się od 2007 roku, a od 2013 roku z pasją uczę tej praktyki. W tym czasie wykształciłam wielu studentów, którzy są fantastycznymi praktykami. Każdemu z radością kibicuję w sukcesach jakie odnoszą zarówno jako Lomi praktycy jak i ludzie. Rozwinęłam swój styl nauczania, w którym poza strukturą i dobrą techniką istotną rolę, a może nawet najważniejszą odgrywa sztuka obecności w dotyku, która ma wymiar głęboko terapeutyczny. Opracowałam programy zaawansowanych treningów, które dają szansę pogłębiania wiedzy i umiejętności dla studentów Lomi, by mogli podwyższać swoje kompetencje jako specjaliści pracy z człowiekiem poprzez ciało. 

Mahalo  Aga 

Scroll to Top