Zapraszam na kurs

MASAŻU
LOMI LOMI NUI

bodywork_center_koliber

Zapisz się na profesjonalny kurs masażu Lomi Lomi Nui

Szkolenie prowadzi Aga Rybak, certyfikowana nauczycielka Lomi Lomi Nui z wieloletnim doświadczeniem terapeutycznym i dydaktycznym.

Więcej informacji o prowadzącej

Każde szkolenie prowadzone jest w asyście doświadczonego praktyka Lomi, który jest dodatkowym wsparciem w procesie Twojej nauki.

bodywork_center_koliber3

Czego nauczysz się na kursie lomi lomi NUI

Nasi absolwenci potrafią wykonać profesjonalnie masaż Lomi Lomi Nui i otrzymują certyfikat  zgodny z wymogami Aloha International z Hawajów. 

 • poznasz pryncypia holistycznej pracy z ciałem opartej o hawajski system KINO MANA
 • poprzez dokładną strukturę masażu Lomi Lomi Nui uczysz się sztuki dobrego, głębokiego dotyku – tak byś po kursie umiała/umiał wykonać pełny dwugodzinny masaż. Pełny masaż obejmuje przód i tył ciała oraz rozciąganie i rotacje kończyn biernych
 • poznasz rytuały rozpoczęcia i zakończenia masażu 
 • nauczysz się słuchać ciała i podążać za jego impulsami, tak by towarzyszyć innym życzliwym, nieinwazyjnym dotykiem. 
 • poznasz bezpieczne narzędzia i sposoby wspierające rozpoznawanie i uwalnianie napięć – zarówno u osoby masującej jak i masowanej 
 • doświadczysz  ruchu by przypomnieć sobie, o twórczym potencjale drzemiącym w każdym z nas, a także by ze swobodą towarzyszyć  tańcem wokół stołu, na którym leży masowana osoba, i czerpać wsparcie z  oddechu, rytmu i muzyki. 
 • poznasz abecadło narzędzi, byś mogła/mógł po kursie stworzyć własną bibliotekę doświadczenia i wiedzy, po której będziesz się pewnie poruszać. 
 • poznasz sposoby utrzymania stanu przyjaznego i neutralnego zaangażowania, który pozwoli Ci zadbać o siebie podczas masażu  oraz  bezpiecznie trzymać przestrzeń dla osoby masowanej
 • uczestnictwo w programach mentoringowych oraz zjazdach dla
  absolwentów odbywających się raz do roku
 • dostęp do grupy na Fb dla absolwentów Lomi, która służy poznawaniu innych praktyków tej metody oraz wymianie doświadczeń
aga-rybak-bodywork-center-masaz-we-wroclawiu

“Ważne jest dla mnie aby podczas procesu uczenia zaprosić naszą wrażliwość.  Aby narzędzia i technika stały się drzwiami przez, które zagląda z odwagą nasza uważność i otwartość na drugiego człowieka. Chcę Cię wspierać i inspirować do nawiązania głębokiego kontaktu ze sobą i z osobą którą będziesz masować, abyś odkryła/odkrył własną, niepowtarzalną jakość dotyku. Unikalną mowę Twoich dłoni, które są przedłużenia serca. Bez lęku przed głębokim spotkaniem, we wrażliwości i ważności.”

Aga Rybak

bodywork_center_koliber

DYPLOM UKOŃCZENIA KURSU ZGODNIE Z WYMOGAMI ALOHA INTERNATIONAL

Kurs masażu Lomi Lomi Nui W Bodywork Center jest prowadzony zgodnie z wymogami i systemem Aloha International z Hawajów – organizacji promującej hawajską wiedzę na całym świecie. 

Prowadząca kurs Aga Rybak, jest certyfikowaną masażystką Aloha International od 2007 roku i certyfikowaną  nauczycielką  od 2014 roku. 

Nasz kurs pogłębiony jest o autorskie metody pracy Agi Rybak, które pochodzą z wieloletniego doświadczenia i praktyki. 

Dyplom ukończenia kursu według wymogów Aloha International umożliwia absolwentom:

 • rozpoczęcie  własnej praktyki 
 • kontynuowanie nauki na kursach dla absolwentów pod okiem Agi Rybak oraz  hawajskiej nauczycielki Susan Painiu Floyd z Aloha International. 

DLA KOGO JEST KURS

Na kurs masażu Lomi Lomi Nui zapraszamy wszystkich chętnych – wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane. Ze szkolenia korzystają zarówno osoby, które chcą nauczyć się masażu na prywatny użytek jak i profesjonaliści pragnący poszerzyć swoją paletę narzędzi pracy z ciałem w gabinecie. Na naszym kursie możesz nauczyć się masażu od podstaw i zacząć wykonywać go profesjonalnie.

ZAPISZ SIĘ NA KURS

Skorzystaj z formularza, żeby zapisać się na  kurs lub zadać pytanie. 

Opinie o kursie
lomi lomi

bodywork_center_koliber

“Czegokolwiek bym nie napisał, nie oddam wartości, jaką w moje życie wniósł czas spędzony na nauce od Agi. Te tylko i aż dziewięć dni kursu Lomi Lomi Nui to był wspaniały czas wypełniony nauką od niesamowitej nauczycielki, której dar dzielenia się ogromną wiedzą ale również swoim spokojem, ciepłem, mądrością, radością życia…sprawia, że nie chce się z nią rozstawać i już w dniu otrzymania certyfikatu marzy się o następnym kursie. Polecam gorąco.”

Paweł Czekaj, masażysta

Wspaniałe spotkanie. Nauka u Agi to dużo więcej niż nauka techniki masażu, to przede wszystkim głębokie doświadczenie obecności, bycia w ciele, uważności i miłości. Błogość, rozpłynięcie, miękkość akceptacja – Aga jest cudowną przewodniczką po tych jakościach, wskazuje drogę, ale też pozostawia przestrzeń na własne eksploracje. Ach, zazdroszczę tym, którzy mają ten kurs jeszcze przed sobą!

 

Malina

“Aga Rybak zabrała nas na kursie w cudowna podróż nie tylko w głąb własnego ciała, ale także serca i duszy. Czas przepełniony subtelną obecnością, głębokim procesem poznawania i słuchania ciała, tańcem i rytuałem, ale także relaksem i dobrą zabawą. Aga to wyjątkowa nauczycielka, a może nawet kapłanka Lomi, która raczej niż uczy, uważnie słucha i prowadzi cię ścieżką trzymając po kociemu za ręce, abyś sam mógł odkryć pełen miłości i magii świat masażu Lomi Lomi Nui. Niezapomniany tydzień, który odmienił moje serce.”

Barbara Gwóźdź, nauczycielka Jogi

Polecam z całego serca! Kursy masażu u Agi to połączenie sztuki i świetnego rzemiosła! Ucieleśniona uważność, wrażliwość, przestrzeń do eksploracji pracy z drugim człowiekiem – ogromna wiedza i mądrość Agi jako nauczycielki i terapeutki manualnej, wsparcie w procesie nauki oraz tworzenie bezpiecznej przestrzeni do rozwoju – moim zdaniem ciężko o lepsze miejsce do poznawania i praktyki Lomi Lomi Nui, Ka-Hi Body Art czy Terapeutycznego Masażu Twarzy! Jeśli chodzi o gabinet i masaże Agi to również polecam z pełną odpowiedzialnością: wspaniała klimatyczna przestrzeń gdzie człowiek witany jest gorącą herbatą i ma możliwość “osadzić się” przed zabiegiem podczas rozmowy – a po zabiegu ma przestrzeń by mógł zintegrować nowe doświadczenie i “odmienionym” wrócić do swojego życia:)

Maciej Maksym

Czym jest masaż Lomi Lomi Nui ?

Masaż Lomi Lomi Nui we współczesnej wersji to dwugodzinna rozluźniająca technika manualna 

 Polega na łączeniu długich i miękkich ruchów z sekwencjami rotacji i rozciągania ,które mają na celu dotarcie w delikatny i nieagresywny sposób do głębiej ukrytych mięśni i tkanek głęboko je odprężając.

 Ten rodzaj rozluźniania działa na poziomie komórkowym, uwalniając stresy i napięcia, które kumulują się w naszym ciele podczas całego życia i  blokują naturalny, harmonijny przepływ energii. Takie blokady  są odczuwalne najczęściej w postaci dyskomfortu w ciele, pojawiających się urazów lub nawet chorób. 

Rozluźnienie na poziomie cielesnym, prowadzi do rozluźnienia na poziomie umysłowym i emocjonalnym,  dlatego po sesji masażu Lomi Lomi Nui czujemy się nie tylko zregenerowani na poziomie fizycznym, ale nabieramy pozytywnego i radosnego nastawienia do siebie i świata. Przemiany na poziomie komórkowym, które zachodzą w naszym ciele powodują także głębszą reakcje – pozwalają dotrzeć do pokładów siły i zdrowia, które są w nas obecne, po to żeby z nich korzystać każdego dnia naszego życia.

Zobacz inne kursy

KA-HI body art

Ka – HI Body Art jest moim autorskim masażem, który opieram na mądrości hawajskich praktyk cielesnych i zachodniej wiedzy Life Impressions Bodywork. Są to metody, które najbardziej na mnie wpłynęły zarówno na poziomie rozwoju osobistego jak i podwyższania kompetencji terapeutycznych.

LOMI - terapeutyczny MASAŻ TWARZY

Kurs jest dla tych, którzy chcą nauczyć się świadomego dotyku, aby dzielić się z najbliższymi oraz dla osób które chcą uzyskać oficjalny certyfikat, aby włączyć masaż do swojej ścieżki zawodowej.

Indywidualny kurs masazu Lomi Lomi nui

Jeśli nie masz czasu lub przestrzeni na grupowy, wyjazdowy kurs Lomi Lomi Nui możesz zrealizować program kursu w sposób indywidualny w Bodywork Center we Wrocławiu. Kurs obejmuje 25 godzin szkoleniowych jeden na jeden z nauczycielem- Agą Rybak, dzięki czemu otrzymujesz jej pełną uwagę i zaangażowanie.

Kurs Prowadzi

Aga Rybak

Jestem edukatorką w obszarze pracy z ciałem , dotyku i praktyk psychosomatycznych.  

Profesjonalnie pracą z ciałem zajmuję się od 1995 roku. Stale pogłębiam wiedzę i umiejętności w tym obszarze starając się docierać do źródeł wiedzy, które służą zarówno mojemu rozwojowi osobistemu  jak i podwyższaniu kompetencji terapeutycznych.

Masażem Lomi Lomi Nui profesjonalnie zajmuję się od 2007 roku, a od 2013 roku z pasją uczę tej praktyki. W tym czasie wykształciłam wielu studentów, którzy są fantastycznymi praktykami. Każdemu z radością kibicuję w sukcesach jakie odnoszą zarówno jako Lomi praktycy jak i ludzie. Rozwinęłam swój styl nauczania, w którym poza strukturą i dobrą techniką istotną rolę, a może nawet najważniejszą odgrywa sztuka obecności w dotyku, która ma wymiar głęboko terapeutyczny. Opracowałam programy zaawansowanych treningów, które dają szansę pogłębiania wiedzy i umiejętności dla studentów Lomi, by mogli podwyższać swoje kompetencje jako specjaliści pracy z człowiekiem poprzez ciało. 

Mahalo  Aga 

Scroll to Top