Zapraszam na kurs

KURS MASAŻU
LOMI LOMI NUI

bodywork_center_koliber

Zapisz się na profesjonalny kurs masażu Lomi Lomi Nui z Agą Rybak

Nauka masażu Lomi Lomi to radosne i wyzwalające doświadczenie! Przygoda, która może odmienić Twoje życie, relacje i doświadczanie rzeczywistości! Dołącz do nas i zapisz się na kurs!

Czego nauczysz się na kursie lomi lomi NUI

Nasi absolwenci potrafią wykonać profesjonalnie masaż Lomi Lomi Nui i otrzymują certyfikat  zgodny z wymogami Aloha International z Hawajów. 

 • poznasz pryncypia holistycznej pracy z ciałem opartej o hawajski system KINO MANA
 • poprzez dokładną strukturę masażu Lomi Lomi Nui uczysz się sztuki dobrego, głębokiego dotyku – tak byś po kursie umiała/umiał wykonać pełny dwugodzinny masaż. Pełny masaż obejmuje przód i tył ciała oraz rozciąganie i rotacje kończyn biernych
 • poznasz rytuały rozpoczęcia i zakończenia masażu 
 • nauczysz się słuchać ciała i podążać za jego impulsami, tak by towarzyszyć innym życzliwym, nieinwazyjnym dotykiem. 
 • poznasz bezpieczne narzędzia i sposoby wspierające rozpoznawanie i uwalnianie napięć – zarówno u osoby masującej jak i masowanej 
 • doświadczysz  ruchu by przypomnieć sobie, o twórczym potencjale drzemiącym w każdym z nas, a także by ze swobodą towarzyszyć  tańcem wokół stołu, na którym leży masowana osoba, i czerpać wsparcie z  oddechu, rytmu i muzyki. 
 • poznasz abecadło narzędzi, byś mogła/mógł po kursie stworzyć własną bibliotekę doświadczenia i wiedzy, po której będziesz się pewnie poruszać. 
 • poznasz sposoby utrzymania stanu przyjaznego i neutralnego zaangażowania, który pozwoli Ci zadbać o siebie podczas masażu  oraz  bezpiecznie trzymać przestrzeń dla osoby masowanej
 • uczestnictwo w programach mentoringowych oraz zjazdach dla
  absolwentów odbywających się raz do roku
 • dostęp do grupy na Fb dla absolwentów Lomi, która służy poznawaniu innych praktyków tej metody oraz wymianie doświadczeń

Szkolenie prowadzi Aga Rybak, certyfikowana nauczycielka Lomi Lomi Nui z wieloletnim doświadczeniem terapeutycznym i dydaktycznym.

Więcej informacji o prowadzącej.

aga-rybak-bodywork-center-masaz-we-wroclawiu

Ważne jest dla mnie aby podczas procesu uczenia zaprosić naszą wrażliwość.  Aby narzędzia i technika stały się drzwiami przez, które zagląda z odwagą nasza uważność i otwartość na drugiego człowieka. Chcę Cię wspierać i inspirować do nawiązania głębokiego kontaktu ze sobą i z osobą którą będziesz masować, abyś odkryła/odkrył własną, niepowtarzalną jakość dotyku. Unikalną mowę Twoich dłoni, które są przedłużenia serca. Bez lęku przed głębokim spotkaniem, we wrażliwości i ważności. “

 

Aga Rybak

DYPLOM UKOŃCZENIA KURSU ZGODNIE Z WYMOGAMI ALOHA INTERNATIONAL

Kurs masażu Lomi Lomi Nui W Bodywork Center jest prowadzony zgodnie z wymogami i systemem Aloha International z Hawajów – organizacji promującej hawajską wiedzę na całym świecie. 

Prowadząca kurs Aga Rybak, jest certyfikowaną masażystką Aloha International od 2007 roku i certyfikowaną  nauczycielką  od 2014 roku. 

Nasz kurs pogłębiony jest o autorskie metody pracy Agi Rybak, które pochodzą z wieloletniego doświadczenia i praktyki. 

Dyplom ukończenia kursu według wymogów Aloha International umożliwia absolwentom:

 •  rozpoczęcie  własnej praktyki 
 • kontynuowanie nauki na kursach dla absolwentów pod okiem Agi Rybak oraz  hawajskiej nauczycielki Susan Painiu Floyd z Aloha International. 

DLA KOGO JEST KURS

Na kurs masażu Lomi Lomi Nui zapraszamy wszystkich chętnych – wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane. Ze szkolenia korzystają zarówno osoby, które chcą nauczyć się masażu na prywatny użytek jak i profesjonaliści pragnący poszerzyć swoją paletę narzędzi pracy z ciałem w gabinecie. Na naszym kursie możesz nauczyć się masażu od podstaw i zacząć wykonywać go profesjonalnie.

KIedy i gdzie

Nasze kursy organizowane są regularnie 4 razy do roku - wybierz porę, która sprzyja ci najbardziej

13-20.02.2022 - zapisy otwarte
Rozpoczęcie13.02.2022 godz 18.00
Zakończenie 20.02.2022 godz 17.00

Miejsce: Jaworowy DomJawor 12A, 56-330 Cieszków 

CENA: 2900 zł – kurs plus certyfikat 
Zakwaterowanie:
pokój 2 osobowy 1 375,00
pokój 3-4 osobowy 1 270,00
Cena obejmuje koszty pobytu i wyżywienia (3 posiłki wegetariańskie, owoce, dostęp do wody, kawy i herbaty)4

Warunkiem przyjęcia na kurs i potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest wysłanie zgłoszenie na maila i wpłata zadatku w wysokości 500 zł. Wpłata zadatku jest potwierdzeniem rezerwacji miejsca. W przypadku rezygnacji z kursu na 40 dni przed jego rozpoczęciem – zadatek nie jest zwracany.

NR KONTA 94 1140 2004 0000 3902 7781
w tytule: miesiąc + imię i nazwisko

Opinie o kursie
lomi lomi

“Czegokolwiek bym nie napisał, nie oddam wartości, jaką w moje życie wniósł czas spędzony na nauce od Agi. Te tylko i aż dziewięć dni kursu Lomi Lomi Nui to był wspaniały czas wypełniony nauką od niesamowitej nauczycielki, której dar dzielenia się ogromną wiedzą ale również swoim spokojem, ciepłem, mądrością, radością życia…sprawia, że nie chce się z nią rozstawać i już w dniu otrzymania certyfikatu marzy się o następnym kursie. Polecam gorąco.”

Paweł Czekaj, masażysta

Wspaniałe spotkanie. Nauka u Agi to dużo więcej niż nauka techniki masażu, to przede wszystkim głębokie doświadczenie obecności, bycia w ciele, uważności i miłości. Błogość, rozpłynięcie, miękkość akceptacja – Aga jest cudowną przewodniczką po tych jakościach, wskazuje drogę, ale też pozostawia przestrzeń na własne eksploracje. Ach, zazdroszczę tym, którzy mają ten kurs jeszcze przed sobą!

 

Malina

“Aga Rybak zabrała nas na kursie w cudowna podróż nie tylko w głąb własnego ciała, ale także serca i duszy. Czas przepełniony subtelną obecnością, głębokim procesem poznawania i słuchania ciała, tańcem i rytuałem, ale także relaksem i dobrą zabawą. Aga to wyjątkowa nauczycielka, a może nawet kapłanka Lomi, która raczej niż uczy, uważnie słucha i prowadzi cię ścieżką trzymając po kociemu za ręce, abyś sam mógł odkryć pełen miłości i magii świat masażu Lomi Lomi Nui. Niezapomniany tydzień, który odmienił moje serce.”

Barbara Gwóźdź, nauczycielka Jogi

Dzięki niezwykłemu układowi wydarzeń również miałem to szczęście uczestniczyć w warsztatach LOMI LOMI NUI. Do tej szczególnej atmosfery zrozumienia i nieoceniającego prowadzenia kursu, w pamięci mocno pozostało mi doświadczenie stanu radości bycia w ciele, poczucie mocnego stąpania po ziemi, z umysłem spokojnym, otwartym na niebiańskie inspiracje, z jednoczesnym poczuciem własnej mocy. To był stan doskonałej harmonii i integracji. Najwspanialsze, że dając masaż ta energia powraca. Szczerze polecam!

Mateusz

zdjęcia z kursu
lomi lomi nui

bodywork_center_koliber

Czym jest masaż Lomi Lomi Nui ?

Masaż Lomi Lomi Nui we współczesnej wersji to dwugodzinna rozluźniająca technika manualna 

 Polega na łączeniu długich i miękkich ruchów z sekwencjami rotacji i rozciągania ,które mają na celu dotarcie w delikatny i nieagresywny sposób do głębiej ukrytych mięśni i tkanek głęboko je odprężając.

 Ten rodzaj rozluźniania działa na poziomie komórkowym, uwalniając stresy i napięcia, które kumulują się w naszym ciele podczas całego życia i  blokują naturalny, harmonijny przepływ energii. Takie blokady  są odczuwalne najczęściej w postaci dyskomfortu w ciele, pojawiających się urazów lub nawet chorób. 

Rozluźnienie na poziomie cielesnym, prowadzi do rozluźnienia na poziomie umysłowym i emocjonalnym,  dlatego po sesji masażu Lomi Lomi Nui czujemy się nie tylko zregenerowani na poziomie fizycznym, ale nabieramy pozytywnego i radosnego nastawienia do siebie i świata. Przemiany na poziomie komórkowym, które zachodzą w naszym ciele powodują także głębszą reakcje – pozwalają dotrzeć do pokładów siły i zdrowia, które są w nas obecne, po to żeby z nich korzystać każdego dnia naszego życia.

ZAPISZ SIĘ NA KURS

Skorzystaj z formularza, żeby zapisać się na  kurs lub zadać pytanie. 

Zobacz inne kursy

KA-HI body art

Ka – HI Body Art jest moim autorskim masażem, który opieram na mądrości hawajskich praktyk cielesnych i zachodniej wiedzy Life Impressions Bodywork. Są to metody, które najbardziej na mnie wpłynęły zarówno na poziomie rozwoju osobistego jak i podwyższania kompetencji terapeutycznych.

LOMI - terapeutyczny MASAŻ TWARZY

Kurs jest dla tych, którzy chcą nauczyć się świadomego dotyku, aby dzielić się z najbliższymi oraz dla osób które chcą uzyskać oficjalny certyfikat, aby włączyć masaż do swojej ścieżki zawodowej.

Indywidualny kurs masazu Lomi Lomi nui

Jeśli nie masz czasu lub przestrzeni na grupowy, wyjazdowy kurs Lomi Lomi Nui możesz zrealizować program kursu w sposób indywidualny w Bodywork Center we Wrocławiu. Kurs obejmuje 25 godzin szkoleniowych jeden na jeden z nauczycielem- Agą Rybak, dzięki czemu otrzymujesz jej pełną uwagę i zaangażowanie.