Lomi silent retreat

Trening pogłębiający dla praktyków/praktyczek Lomi Lomi Bodywork

bodywork_center_logo11

LOMI SILENT RETREAT – Sztuka obecności

Praktyka ciszy pomaga nam w uzyskaniu wewnętrznego wglądu oraz odzyskaniu świadomego kontaktu z własnym centrum. Z tego miejsca dużo łatwiej nam nawigować w świecie zewnętrznym i podejmować działania, które są karmiące – dla nas samych i innych osób.

Każdy i każda z nas w głębi serca wie, co jest dla nas dobre i sprawia nam przyjemność, za czym tęsknimy, a o czym marzymy. Z dostępem do takiej wiedzy możemy cieszyć się przypływem sił witalnych oraz w pełni je wyrażać w działaniu. Bywa jednak tak, że jest on dla nas z różnych powodów utrudniony – skrywa się pod codziennymi sprawami, nadmiernym pobudzeniem i obciążeniami. Wtedy tracimy umiejętność łączenia się z naszym wewnętrznym głosem. Nie oznacza to jednak wiedza i siła twórcza znikają – zmienia się ufność, że mamy do nich dostęp.

 

Aby powrócić do wspomnianej łączności, niekiedy wystarczą małe codzienne rytuały: spacer, pyszne jedzenie, rozmowa z bliską osobą, hobby. Bywa jednak i tak, że potrzebujemy oczyścić przestrzeń wokół (i w nas), kompleksowo rozświetlić umysł oraz zatroszczyć się o ciało – aby na nowo skontaktować się z mocą twórczą i wiedzą, która nas zamieszkuje.

Głównymi celami treningu są:

  • zanurzenie się w ciszy, aby stać się świadkiem/świadkinią swojego wewnętrznego świata,
  • praktyka obecności w teraźniejszości – uważnym „tu i teraz”,
  • konstruktywna obserwacja własnego życia wewnętrznego i zewnętrznego,
  • dekonstrukcja zniekształceń poznawczych, które mogą odciągać od tego, co tak naprawdę jest dla nas ważne,
  • pielęgnowanie dostępu do widzenia życia takim, jakim jest – jako jakości dla siebie i osób, które masujemy.

Trening Lomi Silent Retreat jest dla osób, które praktykują Lomi Lomi Bodywork i chcą zaprosić transformującą siłę stanu uważnej obecności do swojego życia – osobistego i zawodowego.

bodywork_center_koliber3

” Dopiero gdy ocean jest spokojny i cichy, można w nim ujrzeć odbicie księżyca”

– Thich Nhat Hanh

Kurs Prowadzi

Aga Rybak

Jestem edukatorką w obszarze pracy z ciałem, dotyku i praktyk psychosomatycznych.

Pracą z człowiekiem poprzez ciało zajmuję się profesjonalnie od 1995 roku. Stale pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności w tym obszarze, starając się docierać do źródeł wiedzy, które służą zarówno mojemu rozwojowi osobistemu, jak i podwyższaniu kompetencji terapeutycznych. 

Masażem Lomi Lomi  zajmuję się profesjonalnie od 2007 roku, a od 2013 z pasją uczę tej praktyki innych. W tym czasie wykształciłam wiele studentek i studentów, będących fantastycznymi praktykami. Rozwinęłam swój własny styl nauczania – Lomi Lomi Bodywork, w którym poza strukturą i właściwą techniką istotną (a może najważniejszą) rolę odgrywa sztuka obecności w dotyku, która ma wymiar głęboko terapeutyczny. Opracowałam ścieżkę treningową, dzięki której możesz stale pogłębiać swoje umiejętności jako specjalist(k)a pracy z człowiekiem poprzez ciało.

Moją pracę wspierają kompetencje rozwinięte w metodach : Internal Family System , Nonviolent Comunication oraz Mindfulness and Compassion . 

Mahalo  Aga 

ZAPISZ SIĘ NA KURS

Przejdź do kalendarza, żeby zapisać się na  kurs.

bodywork_center_logo8

bodywork center

Centrum pracy z ciałem skupiające holistyczne masaże i metody uzdrawiania poprzez ciało.