LOMI Terapeutyczny masaż twarzy – kameralny trening we Wrocławiu

Wrocław ul. Legnicka, Wrocław, Poland

To holistyczny trening pokazujący, jak rozluźnienie, wzmocnienie i wyciszenie układu nerwowego, przynoszą kojący dobrostan dla całego organizmu. Kiedy organizm jest zdrowy, ma naturalny dostęp do autoregulacji i regeneracji, swobodnie balansuje pomiędzy napięciem a rozluźnieniem – stanem działania (aktywności), a stanem niedziałania (odpoczynku). Praca z dotykiem jest jednym z wielu sposobów równoważenia sił życiowych i budowania zasobów dla dobrostanu całego organizmu.

LOMI LOMI Bodywork – trening podstawowy – LIPIEC

Dom pod Sową Nawojów Śląski 50, Lubań, Poland

Lomi Lomi Bodywork jest systemem pracy z ciałem, którego podstawowymi narzędziami są dotyk, masaż, bodywork oraz współczesne praktyki psychosomatyczne. Jego oś to hawajska sztuka uzdrawiania, która wywodzi się z systemu Lomi Lomi Nui i Ancient Lomi, w linii przekazu Abrahama Kawai’i.

LOMI Poziom Terapeutyczny – pogłębiony trening dla osób praktykujących Lomi

Dom pod Sową Nawojów Śląski 50, Lubań, Poland

Kiedy rozwijamy nasze zdolności i kompetencje poszerza się nasze rozumienie tego co dotykamy, a to daje więcej pewności i możliwości w pracy z innymi. Zdobywanie nowych sposobów patrzenia na człowieka rozwija nie tylko nasz profesjonalizm, ale również odświeża i daje dużo pokarmu dla rozwijania własnej pasji i twórczego potencjału. Dlatego cieszę się, że kurs o którym już dawno Wam mówiłam zagości w repertuarze kursu dla absolwentów Lomi Lomi Nui.

Kurs FLYING – poza schematem

Nad Rogalami rogale 29, Stare Jaruchy, Mazury

Zapraszam do udziału w wyjątkowym treningu dla osób praktykujących Lomi, które posiadają ugruntowaną bazę i ukończyły co najmniej jeden trening pogłębiony / zaawansowany. W tym treningu integruję przede wszystkim całe moje doświadczenie somatyczne i inteligencję ciała wykształconą ze sztuk walk i tańca CI, którego przez wiele lat uczyłam.