LOMI LOMI bodywork

bodywork_center_logo11

Zapisz się na profesjonalny
trening masażu
Lomi Lomi BODYWORK

Trening prowadzi Aga Rybak, certyfikowana nauczycielka Lomi Lomi Bodywork z wieloletnim doświadczeniem terapeutycznym i dydaktycznym.

Więcej informacji o prowadzącej

Każdy trening prowadzone jest w asyście doświadczonego praktyka Lomi, który jest dodatkowym wsparciem w procesie Twojej nauki.

bodywork_center_logo7

medycyna

dotyku

Lomi Lomi Bodywork – trening podstawowy

Lomi Lomi Bodywork jest systemem pracy z ciałem, którego podstawowymi narzędziami są dotyk, masaż, bodywork oraz współczesne praktyki psychosomatyczne. Jego oś to hawajska sztuka uzdrawiania, która wywodzi się z systemu Lomi Lomi Nui i Ancient Lomi, w linii przekazu Abrahama Kawai’i.

Lomi Lomi Bodywork korzysta z siły dotyku, który ma moc tworzenia terapeutycznej więzi, sprzyjającej uzdrawianiu. To dzięki niemu budzimy zasoby sił witalnych, które są ukryte w każdym człowieku. Masaż uruchamia ich naturalny i swobodny przepływ w ciele, a osoba masowana zyskuje dostęp do samoregulacji zdrowia oraz korzystania z pełnego potencjału życia, czyli kreacji, którą Hawajczycy nazywają Maną.

Głównymi celami praktyki są:

 • rozwijanie uważności na ciało oraz samoświadomości jako podstawy zdrowia,
 •  pobudzenie potencjału życia, sił witalnych i kreacji,
 • obudzenie inteligencji ciała i zaangażowania emocjonalnego serca Aloha,
 • rozwinięcie wewnętrznego świadka, czyli obserwatora,
 • nawiązanie empatycznego i pełnego delikatności kontaktu z własnym wnętrzem,
 • umiejętność stworzenia terapeutycznej więzi,
 • wykształcenie naturalnego przywództwa, czyli silnego „ja”.
lomi-0002

“Ważne jest dla mnie aby podczas procesu uczenia zaprosić Twoją wrażliwość.  Aby narzędzia i technika stały się drzwiami przez, które zagląda z odwagą uważność i otwartość na drugiego człowieka. Chcę Cię wspierać i inspirować do nawiązania głębokiego kontaktu ze sobą i z osobą którą będziesz masować, abyś odkryła/odkrył własną, niepowtarzalną jakość dotyku. Unikalną mowę Twoich dłoni, które są przedłużenia serca. Bez lęku przed głębokim spotkaniem, we wrażliwości i ważności.”

Aga Rybak

Czego możesz się spodziewać na treningu?

 • poprzez dokładną strukturę masażu Lomi Lomi nauczysz się sztuki dobrego, głębokiego dotyku – tak byś po kursie umiał_a wykonać pełny dwugodzinny masaż,
 • poznasz rytuały rozpoczęcia i zakończenia masażu,
 • nauczysz się słuchać ciała i podążać za jego impulsami, tak by towarzyszyć innym życzliwym, nieinwazyjnym dotykiem,
 • poznasz bezpieczne narzędzia i sposoby wspierające rozpoznawanie i uwalnianie napięć – zarówno u osoby masującej, jak i masowanej,
 • doświadczysz ruchu, by przypomnieć sobie, o twórczym potencjale drzemiącym w każdym z nas,
 • nauczysz się ze swobodą towarzyszyć tańcem wokół stołu, na którym leży masowana osoba,
 • nauczysz się czerpać wsparcie z oddechu, rytmu i muzyki,
 • poznasz alfabet narzędzi Lomi Lomi Bodywork,
 • poznasz sposoby utrzymania stanu przyjaznego i neutralnego zaangażowania, który pozwoli Ci zadbać o siebie podczas masażu oraz bezpiecznie towarzyszyć osobie masowanej.
bodywork_center_logo9

Trening Lomi Lomi Bodywork
jest dla osób, które:

Nie tylko chcą się nauczyć tego, co możemy zrobić poprzez techniki manualne, ale również pragną zdobyć wiedzę i umiejętności, jak pomóc sobie i innym poprzez praktykę ciała, umysłu oraz zaangażowania serca.

ZAPISZ SIĘ NA trening

Skorzystaj z formularza, żeby zapisać się na kolejny trening.

Co po kursie?

Trening podstawowy jest fundamentalnym treningiem w szkole Lomi Lomi Bodywork. Jego ukończenie otwiera Ci ścieżkę poszerzania wiedzy oraz doświadczenia na treningach pogłębiających.

Po ich ukończeniu otrzymasz dyplom Advanced Practitioner, który umożliwia asystowanie na kursach Lomi Lomi Bodywork u Agi Rybak. Asystentury są wstępem do bycia nauczycielem lub nauczycielką Lomi.

bodywork_center_logo9

Opinie o treningu
lomi lomi bodywork

“Czegokolwiek bym nie napisał, nie oddam wartości, jaką w moje życie wniósł czas spędzony na nauce od Agi. Te tylko i aż dziewięć dni kursu Lomi Lomi Nui to był wspaniały czas wypełniony nauką od niesamowitej nauczycielki, której dar dzielenia się ogromną wiedzą ale również swoim spokojem, ciepłem, mądrością, radością życia…sprawia, że nie chce się z nią rozstawać i już w dniu otrzymania certyfikatu marzy się o następnym kursie. Polecam gorąco.”

Paweł Czekaj, masażysta

Wspaniałe spotkanie. Nauka u Agi to dużo więcej niż nauka techniki masażu, to przede wszystkim głębokie doświadczenie obecności, bycia w ciele, uważności i miłości. Błogość, rozpłynięcie, miękkość akceptacja – Aga jest cudowną przewodniczką po tych jakościach, wskazuje drogę, ale też pozostawia przestrzeń na własne eksploracje. Ach, zazdroszczę tym, którzy mają ten kurs jeszcze przed sobą!

 

Malina

“Aga Rybak zabrała nas na kursie w cudowna podróż nie tylko w głąb własnego ciała, ale także serca i duszy. Czas przepełniony subtelną obecnością, głębokim procesem poznawania i słuchania ciała, tańcem i rytuałem, ale także relaksem i dobrą zabawą. Aga to wyjątkowa nauczycielka, a może nawet kapłanka Lomi, która raczej niż uczy, uważnie słucha i prowadzi cię ścieżką trzymając po kociemu za ręce, abyś sam mógł odkryć pełen miłości i magii świat masażu Lomi Lomi Nui. Niezapomniany tydzień, który odmienił moje serce.”

Barbara Gwóźdź, nauczycielka Jogi

Polecam z całego serca! Kursy masażu u Agi to połączenie sztuki i świetnego rzemiosła! Ucieleśniona uważność, wrażliwość, przestrzeń do eksploracji pracy z drugim człowiekiem – ogromna wiedza i mądrość Agi jako nauczycielki i terapeutki manualnej, wsparcie w procesie nauki oraz tworzenie bezpiecznej przestrzeni do rozwoju – moim zdaniem ciężko o lepsze miejsce do poznawania i praktyki Lomi Lomi Nui, Ka-Hi Body Art czy Terapeutycznego Masażu Twarzy! Jeśli chodzi o gabinet i masaże Agi to również polecam z pełną odpowiedzialnością: wspaniała klimatyczna przestrzeń gdzie człowiek witany jest gorącą herbatą i ma możliwość “osadzić się” przed zabiegiem podczas rozmowy – a po zabiegu ma przestrzeń by mógł zintegrować nowe doświadczenie i “odmienionym” wrócić do swojego życia:)

Maciej Maksym

zaplanuj swój rozwój
w bodywork center

Niezależnie od tego, jaki format wybierzesz, możesz liczyć na swój holistyczny rozwój – zarówno w sferze zawodowej, jak i osobistej. Będę Ci towarzyszyć na drodze do odkrywania siebie – w partnerskiej atmosferze i z pełnym zaufaniem do Twojej wewnętrznej mądrości.

313406491_8703023036376306_1361909390467910876_n

SZKOŁA
LOMI LOMI BODYWORK

lomi-0032

TRENINGI HOLISTYCZNej PRACY Z CIAŁEM

DSC_9289

STREFA ONLINE - UCZ SIĘ KIEDY CHCESZ I SKĄD CHCESZ

trening Prowadzi

Aga Rybak

Jestem edukatorką w obszarze pracy z ciałem, dotyku i praktyk psychosomatycznych.

Pracą z człowiekiem poprzez ciało zajmuję się profesjonalnie od 1995 roku. Stale pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności w tym obszarze, starając się docierać do źródeł wiedzy, które służą zarówno mojemu rozwojowi osobistemu, jak i podwyższaniu kompetencji terapeutycznych. 

Masażem Lomi Lomi  zajmuję się profesjonalnie od 2007 roku, a od 2013 z pasją uczę tej praktyki innych. W tym czasie wykształciłam wiele studentek i studentów, będących fantastycznymi praktykami. Rozwinęłam swój własny styl nauczania – Lomi Lomi Bodywork, w którym poza strukturą i właściwą techniką istotną (a może najważniejszą) rolę odgrywa sztuka obecności w dotyku, która ma wymiar głęboko terapeutyczny. Opracowałam ścieżkę treningową, dzięki której możesz stale pogłębiać swoje umiejętności jako specjalist(k)a pracy z człowiekiem poprzez ciało.

Moją pracę wspierają kompetencje rozwinięte w metodach : Internal Family System , Nonviolent Comunication oraz Mindfulness and Compassion . 

Mahalo  Aga 

bodywork_center_logo8

bodywork center

Centrum pracy z ciałem skupiające holistyczne masaże i metody uzdrawiania poprzez ciało.