lomi i anatomia

Trening pogłębiający dla praktyków/praktyczek Lomi Lomi Bodywork

bodywork_center_logo11

lomi i anatomia

W Lomi Lomi Bodywork na początku rozwijamy umiejętność towarzyszenia innym poprzez świadomy i bezpieczny dotyk. Aby uważnie przejść przez podstawowe detale techniki, budzimy naszą wrażliwość, czucie oraz uważność.

W czasie tego kursu wyjdziemy poza obszar tego, co czujemy intuicją – nauczymy się anatomii człowieka. Przeanalizujemy Lomi Lomi Bodywork pod kątem tego, co porusza się w ciele, dlaczego tak się dzieje i co w rzeczywistości ma na to wpływ.

Wszystko podane zostanie z lekki, praktyczny i eksperymentalny sposób. Dzięki temu nie tylko łatwiej zrozumiesz fizjologię ciała, ale również wpływ, jaki ma na emocje.

Głównymi celami treningu jest poznanie:

  • kości – rusztowania i solidnej ochrony ciała,
  • mięśni – ich kształtu, siły i ruchu,
  • powięzi i połączeń oraz korelacji, jakie ze sobą tworzą,
  • embriologii i układu nerwowego – odkrycia, dlaczego tak ważny jest dotyk,
  • neuroprzekaźników i ich wpływu na nasze samopoczucie,
  • układu krwionośnego i tego, co się w nim zmienia podczas masażu.

Trening Lomi i anatomia jest dla osób, które są aktywnymi praktykami/praktyczkami Lomi Lomi Bodywork i chcą uzupełnić swoją wiedzę o anatomię masażu, aby lepiej rozumieć powiązania pomiędzy różnymi układami ludzkiego ciała, a tym samym móc ofiarować masowanym osobym jeszcze głębsze doświadczenie terapeutyczne.

Kurs Prowadzi

Aga Rybak

Jestem edukatorką w obszarze pracy z ciałem, dotyku i praktyk psychosomatycznych.

Pracą z człowiekiem poprzez ciało zajmuję się profesjonalnie od 1995 roku. Stale pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności w tym obszarze, starając się docierać do źródeł wiedzy, które służą zarówno mojemu rozwojowi osobistemu, jak i podwyższaniu kompetencji terapeutycznych. 

Masażem Lomi Lomi  zajmuję się profesjonalnie od 2007 roku, a od 2013 z pasją uczę tej praktyki innych. W tym czasie wykształciłam wiele studentek i studentów, będących fantastycznymi praktykami. Rozwinęłam swój własny styl nauczania – Lomi Lomi Bodywork, w którym poza strukturą i właściwą techniką istotną (a może najważniejszą) rolę odgrywa sztuka obecności w dotyku, która ma wymiar głęboko terapeutyczny. Opracowałam ścieżkę treningową, dzięki której możesz stale pogłębiać swoje umiejętności jako specjalist(k)a pracy z człowiekiem poprzez ciało.

Moją pracę wspierają kompetencje rozwinięte w metodach : Internal Family System , Nonviolent Comunication oraz Mindfulness and Compassion . 

Mahalo  Aga 

bodywork_center_logo8

bodywork center

Centrum pracy z ciałem skupiające holistyczne masaże i metody uzdrawiania poprzez ciało.