Mentoring i superwizja

Dla praktyków Lomi, początkujących Lomi nauczycieli oraz bodyworkerów.

mentoring i superwizja online

To zaproszenie do wzmocnienia dobrych praktyk terapeutycznych, wsparcie w holistycznym rozwoju oraz przestrzeń do pogłębienia wiedzy i umiejętności. W ich trakcie ugruntujesz się i rozwiniesz się jako praktyk/praktyczka,Lomi 

Mentoring/superwizja są prowadzone przez Agę Rybak – certyfikowaną nauczycielkę Lomi Lomi Bodywork, która posiada wieloletnie doświadczenie terapeutyczne i dydaktyczne.

Mentoring grupowy

Mentoring indywidualny

bodywork_center_logo11

Czego możesz się spodziewać w czasie mentoringu?

  • Empatycznego, uważnego i opartego na dialogu kontaktu 1:1 z doświadczoną praktyczką.
  • Rozwoju umiejętności, które wesprą Cię w Twojej codziennej pracy.
  • Dotarcia do pełni zasobów, które w sobie nosisz.
  • Wsparcia w trudnych sytuacjach gabinetowych lub kursowych 
  • Ugruntowania się w dobrych praktykach w nurcie Lomi Lomi Bodywork.
  • Obejrzenia Twoich potrzeb w pracy terapeutycznej i odnalezienia sposobów na zaopiekowanie się nimi.
  • Wzmocnienia i wsparcia, które są profilaktyką wypalenia.
  • Przyjrzenia się schematom, które mogą pojawiać się w regularnej praktyce i wychodzenia z nich.

Jak wygląda superwizja?

To bezpieczna przestrzeń dla Ciebie, w której otrzymujesz pełne zaangażowanie, czas, wiedzę i umiejętności osoby prowadzącej. W czasie spotkań superwizyjnych m.in. omawiamy konkretne przypadki, jakie pojawiły się w Twojej pracy jako terapeutka/terapeuta Lomi Lomi Bodywork, a które stanowią dla Ciebie wyzwanie. Wspólnie analizujemy możliwe ścieżki postępowania, które uwzględniają dobrostan – Twój oraz klientki/klienta. Zatrzymujemy się przy obszarach tematycznych, które potrzebujesz pogłębić. Poddajemy refleksji etykę codziennej pracy.

Spotkania mentoringowo-superwizyjne są ustalane indywidualnie i mają charakter poufny.

superwizje Prowadzi

Aga Rybak

Jestem edukatorką w obszarze pracy z ciałem, dotyku i praktyk psychosomatycznych.

Pracą z człowiekiem poprzez ciało zajmuję się profesjonalnie od 1995 roku. Stale pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności w tym obszarze, starając się docierać do źródeł wiedzy, które służą zarówno mojemu rozwojowi osobistemu, jak i podwyższaniu kompetencji terapeutycznych. 

Masażem Lomi Lomi  zajmuję się profesjonalnie od 2007 roku, a od 2013 z pasją uczę tej praktyki innych. W tym czasie wykształciłam wiele studentek i studentów, będących fantastycznymi praktykami. Rozwinęłam swój własny styl nauczania – Lomi Lomi Bodywork, w którym poza strukturą i właściwą techniką istotną (a może najważniejszą) rolę odgrywa sztuka obecności w dotyku, która ma wymiar głęboko terapeutyczny. Opracowałam ścieżkę treningową, dzięki której możesz stale pogłębiać swoje umiejętności jako specjalist(k)a pracy z człowiekiem poprzez ciało.

Moją pracę wspierają kompetencje rozwinięte w metodach : Internal Family System , Nonviolent Comunication oraz Mindfulness and Compassion . 

Mahalo  Aga 

bodywork_center_logo8

bodywork center

Centrum pracy z ciałem skupiające holistyczne masaże i metody uzdrawiania poprzez ciało.