TRENINGI HOLISTYCZNE

bodywork_center_logo

poznawaj techniki MASAŻU
w bodywork center

TRENINGI HOLISTYCZNE SĄ DLA OSÓB, KTÓRE:

nie tylko chcą się nauczyć tego, co możemy zrobić poprzez techniki manualne, ale również pragną zdobyć wiedzę i umiejętności, jak pomóc sobie i innym poprzez praktykę ciała, umysłu oraz zaangażowania serca.

 

CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ UCZESTNICZĄC W TRENINGACH HOLISTYCZNYCH

  • rozwijanie uważności na ciało oraz samoświadomości jako podstawy zdrowia,
  • pobudzenie potencjału życia, sił witalnych i kreacji,
  • obudzenie inteligencji ciała i zaangażowania emocjonalnego serca Aloha,
  • rozwinięcie wrażliwości dotyku
  • nawiązanie empatycznego i pełnego delikatności kontaktu z własnym wnętrzem,
  • nauka i rozwijanie kompetencji w dotyku zarówno dla potrzeb osobistych jak i zawodowych
lomi-0032

Lomi Lomi Bodywork jest systemem pracy z ciałem, którego podstawowymi narzędziami są dotyk, masaż, bodywork oraz współczesne praktyki psychosomatyczne. Jego oś to hawajska sztuka uzdrawiania, która wywodzi się z systemu Lomi Lomi Nui i Ancient Lomi, w linii przekazu Abrahama Kawai’i.

Lomi-terapeutyczny masaz twarzy-kursy-aga-rybak (15)

To holistyczny trening pokazujący, jak rozluźnienie, wzmocnienie i wyciszenie układu nerwowego, przynoszą kojący dobrostan dla całego organizmu. Kiedy organizm jest zdrowy, ma naturalny dostęp do autoregulacji i regeneracji.

lomi-0015

Trening Lomi Lomi Bodywork możesz zrealizować w trybie indywidualnym we Wrocławiu. Obejmuje on 28 godzin szkoleniowych z nauczycielką – Agą Rybak – a dzięki kontaktowi 1:1 zyskujesz jej pełną uwagę i zaangażowanie. 

lomi-terapeutyczny-030

KA-HI Body Art to holistyczna praca z ciałem oparta na mądrości hawajskiej oraz na współczesnych praktykach cielesnych, podczas której przy zachowaniu najwyższej jakości dotyku i jego precyzji, w delikatnej, ale głębokiej pracy na tkankach, rozluźnianiu stawów a także wprowadzaniu delikatnego ruchu szukamy dróg do obudzenia ciała i jego czucia. 

Jestem pod nieustającym w sobie wrażeniem umiejętności nauczycielskich, trenerskich Agnieszki. Wszechstronne kwalifikacje, kompetencje, wyczucie, życzliwość, spokój, profesjonalizm. Dziękuję za to spotkanie i śpieszę zapisać się na kolejne.

Anka

Wspaniałe spotkanie. Nauka u Agi to dużo więcej niż nauka techniki masażu, to przede wszystkim głębokie doświadczenie obecności, bycia w ciele, uważności i miłości. Błogość, rozpłynięcie, miękkość akceptacja – Aga jest cudowną przewodniczką po tych jakościach, wskazuje drogę, ale też pozostawia przestrzeń na własne eksploracje. Ach, zazdroszczę tym, którzy mają ten kurs jeszcze przed sobą!

Malina

Dzięki niezwykłemu układowi wydarzeń również miałem to szczęście uczestniczyć w warsztatach LOMI LOMI. Do tej szczególnej atmosfery zrozumienia i nieoceniającego prowadzenia kursu, w pamięci mocno pozostało mi doświadczenie stanu radości bycia w ciele, poczucie mocnego stąpania po ziemi, z umysłem spokojnym, otwartym na inspiracje, z jednoczesnym poczuciem własnej mocy. To był stan doskonałej harmonii i integracji. Najwspanialsze, że dając masaż ta energia powraca. Szczerze polecam!

Mateusz

bodywork_center_logo8

bodywork center

Centrum pracy z ciałem skupiające holistyczne masaże i metody uzdrawiania poprzez ciało.