Zapraszam na kurs

indywidualny
KURS MASAŻU LOMI LOMI NUI

bodywork_center_koliber

Zapisz się na indywidualny kurs masażu
Lomi Lomi Nui z Agą Rybak

Jeśli nie masz czasu lub przestrzeni na grupowy, wyjazdowy kurs Lomi Lomi Nui możesz zrealizować program kursu w sposób indywidualny w Bodywork Center we Wrocławiu. Kurs obejmuje 25 godzin szkoleniowych jeden na jeden z nauczycielem- Agą Rybak, dzięki czemu otrzymujesz jej pełną uwagę i zaangażowanie. Na kursie zwykle jako „ciało towarzyszące”- czyli do praktyki dla Ciebie jest absolwent/absolwentka kursów Lomi u Agi Rybak. Dzięki temu dostajesz dobry, wspierający feedback oraz otrzymujesz masaż u zaawansowanego praktyka. Terminy ustalamy indywidualnie w formie cotygodniowych zajęć lub skondensowanych dni.

bodywork_center_koliber

DLA KOGO JEST ten KURS

Na kurs masażu Lomi Lomi Nui zapraszamy wszystkich chętnych – wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane. Ze szkolenia korzystają zarówno osoby, które chcą nauczyć się masażu na prywatny użytek jak i profesjonaliści pragnący poszerzyć swoją paletę narzędzi pracy z ciałem w gabinecie. Na naszym kursie możesz nauczyć się masażu od podstaw i zacząć wykonywać go profesjonalnie.

Czego nauczysz się na kursie lomi lomi

Nasi absolwenci potrafią wykonać profesjonalnie masaż Lomi Lomi Nui i otrzymują certyfikat  zgodny z wymogami Aloha International z Hawajów.

 • poznasz pryncypia holistycznej pracy z ciałem opartej o hawajski system KINO MANA
 • poprzez dokładną strukturę masażu Lomi Lomi Nui uczysz się sztuki dobrego, głębokiego dotyku – tak byś po kursie umiała/umiał wykonać pełny dwugodzinny masaż. Pełny masaż obejmuje przód i tył ciała oraz rozciąganie i rotacje kończyn biernych
 • poznasz rytuały rozpoczęcia i zakończenia masażu 
 • nauczysz się słuchać ciała i podążać za jego impulsami, tak by towarzyszyć innym życzliwym, nieinwazyjnym dotykiem. 
 • poznasz bezpieczne narzędzia i sposoby wspierające rozpoznawanie i uwalnianie napięć – zarówno u osoby masującej jak i masowanej 
 • doświadczysz  ruchu by przypomnieć sobie, o twórczym potencjale drzemiącym w każdym z nas, a także by ze swobodą towarzyszyć  tańcem wokół stołu, na którym leży masowana osoba, i czerpać wsparcie z  oddechu, rytmu i muzyki. 
 • poznasz abecadło narzędzi, byś mogła/mógł po kursie stworzyć własną bibliotekę doświadczenia i wiedzy, po której będziesz się pewnie poruszać. 
 • poznasz sposoby utrzymania stanu przyjaznego i neutralnego zaangażowania, który pozwoli Ci zadbać o siebie podczas masażu  oraz  bezpiecznie trzymać przestrzeń dla osoby masowanej
 • uczestnictwo w programach mentoringowych oraz zjazdach dla
  absolwentów odbywających się raz do roku
 • dostęp do grupy na Fb dla absolwentów Lomi, która służy poznaniu innych praktyków
  tej metody oraz wymianie doświadczeń

Szkolenie prowadzi Aga Rybak, certyfikowana nauczycielka Lomi Lomi Nui z wieloletnim doświadczeniem terapeutycznym i dydaktycznym.

Więcej informacji o prowadzącej.

aga-rybak-bodywork-center-masaz-we-wroclawiu
W pracy poprzez ciało ważne jest dla mnie nawiązanie intymnego kontaktu, który jest swego rodzaju otwarciem drzwi do głębszego spotkania. Czasem ten kontakt tworzy się bardzo szybko , a czasem zajmuje więcej czasu. Uczę z szacunkiem dając przestrzeń, czas i uważność. Niczego nie wymuszam i niczego nie przyspieszam. Dostrajam się do Twoich możliwości przyjmowania wiedzy. Dzięki temu uczysz się w rytmie, który jest dla Ciebie przyjazny.  A ja towarzysząc Ci swoją wiedzą i doświadczeniem  wspieram  proces przyswajania tego co nowe. 

Aga Rybak

bodywork_center_koliber

Nauka masażu Lomi Lomi to radosne i wyzwalające doświadczenie! Przygoda, która może odmienić Twoje życie, relacje i doświadczanie rzeczywistości! Dołącz do nas i zapisz się na kurs!

DYPLOM UKOŃCZENIA KURSU WG ALOHA INTERNATIONAL

Kurs masażu Lomi Lomi Nui W Bodywork Center jest prowadzony zgodnie z wymogami i systemem Aloha International z Hawajów – organizacji promującej hawajską wiedzę na całym świecie. 

Prowadząca kurs Aga Rybak, jest certyfikowaną masażystką Aloha International od 2007 roku i certyfikowaną  nauczycielką  od 2014 roku. 

Nasz kurs pogłębiony jest o autorskie metody pracy Agi Rybak, które pochodzą z wieloletniego doświadczenia i praktyki. 

Dyplom ukończenia kursu według wymogów Aloha International umożliwia absolwentom:

 •  rozpoczęcie  własnej praktyki 
 • kontynuowanie nauki na kursach dla absolwentów pod okiem Agi Rybak oraz  hawajskiej nauczycielki Susan Painiu Floyd z Aloha International. 

KIedy i gdzie

Kurs odbywa się we Wrocławiu w siedzibie Bodywork Center. Terminy ustalamy indywidualnie w formie cotygodniowych zajęć lub skondensowanych dni.

Kurs obejmuje 25 godzin szkoleniowych

CENA:

Koszt kursu indywidualnego 3800 zł  – kurs plus certyfikat 

Koszt nie obejmuje zakwaterowania we Wrocławiu

Warunkiem przyjęcia na kurs i potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest zgłoszenie i wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 500 zł.
W tytule przelewu : miesiąc + imię i nazwisko.
W szczególnych przypadkach, zadatek może być przeniesiony na inny kurs nie później niż 40 dni przed rozpoczęciem kursu na który uczestnik/czka  był/a zapisany.

NR KONTA 94 1140 2004 0000 3902 7781 6706
w tytule: miesiąc + imię i nazwisko

Opinie o kursie
lomi lomi

Niezwykle polecam kurs LOMI LOMI z Bodywork Center. Aga Rybak- jest cudownym przewodnikiem i towarzyszem. Uczy jak znaleźć dotyk miłości w sobie by potem ofiarować go drugiej osobie. Dzieli się swoim doświadczeniem i mądrością wychodząc poza hierarchie: uczeń-nauczyciel. Sam proces nauki przebiega w niezwykle przyjemnej atmosferze gdzie “Tu i teraz” są najważniejszą wartością. Ten kurs nie tylko dał mi narzędzia niezbędne do pracy. W pewnym sensie wpłyną na kontakt z drugim człowiekiem i na to, jak postrzegam świat. Kurs stworzony z OGROMNYM sercem i uważnością. POLECAM POLECAM POLECAM!
 

Agata Gregorkiewicz

Bardzo polecam! Agę jako masażystkę i jako nauczycielkę Lomi w Jej wykonaniu było magiczne, delikatne, czułe, wykonane z ogromną uważnością i dbałością. Jestem też pod ogromnym wrażeniem Jej głosu modlitwa hawajska w Jej wykonaniu była pięknym wprowadzeniem
Polecam Agę również jako nauczycielkę. Z ogromną cierpliwością, otwartością dzieli się wiedzą i doświadczeniem. Pokazuje, tłumaczy, wyjaśnia…tworzy piękną przestrzeń w której panuje swoboda, życzliwość, akceptacja Dziękuję Aga za wspólnie spędzony czas. Wrócę do Ciebie Aloha!

Agnieszka Kochaniak

bodywork_center_koliber

Czym jest masaż Lomi Lomi Nui ?

Masaż Lomi Lomi Nui we współczesnej wersji to dwugodzinna rozluźniająca technika manualna 

 Polega na łączeniu długich i miękkich ruchów z sekwencjami rotacji i rozciągania ,które mają na celu dotarcie w delikatny i nieagresywny sposób do głębiej ukrytych mięśni i tkanek głęboko je odprężając.

 Ten rodzaj rozluźniania działa na poziomie komórkowym, uwalniając stresy i napięcia, które kumulują się w naszym ciele podczas całego życia i  blokują naturalny, harmonijny przepływ energii. Takie blokady  są odczuwalne najczęściej w postaci dyskomfortu w ciele, pojawiających się urazów lub nawet chorób. 

Rozluźnienie na poziomie cielesnym, prowadzi do rozluźnienia na poziomie umysłowym i emocjonalnym,  dlatego po sesji masażu Lomi Lomi Nui czujemy się nie tylko zregenerowani na poziomie fizycznym, ale nabieramy pozytywnego i radosnego nastawienia do siebie i świata. Przemiany na poziomie komórkowym, które zachodzą w naszym ciele powodują także głębszą reakcje – pozwalają dotrzeć do pokładów siły i zdrowia, które są w nas obecne, po to żeby z nich korzystać każdego dnia naszego życia.

ZAPISZ SIĘ NA KURS

Skontaktuj sie osobiście, żeby zapisać się na  kurs lub zadać pytanie. 

Zobacz inne kursy

aga-rybak-bodywork-center-masaz-we-wroclawiu

intensywny grupowy kurs lomi lomi nui

Kurs jest dla tych, którzy chcą nauczyć się świadomego dotyku, aby dzielić się z najbliższymi oraz dla osób które chcą uzyskać oficjalny certyfikat, aby włączyć masaż do swojej ścieżki zawodowej.

KA-HI body art

Ka – HI Body Art jest moim autorskim masażem, który opieram na mądrości hawajskich praktyk cielesnych i zachodniej wiedzy Life Impressions Bodywork. Są to metody, które najbardziej na mnie wpłynęły zarówno na poziomie rozwoju osobistego jak i podwyższania kompetencji terapeutycznych.

LOMI - terapeutyczny MASAŻ TWARZY

To holistyczna praca, która przede wszystkim ma na celu rozluźnienie, wzmocnienie i wyciszenie układu nerwowego przynosząc dobrostan do całego organizmu. Kiedy organizm jest w stanie zdrowia ma naturalny dostęp do autoregulacji i regeneracji.

bodywork center

Centrum pracy z ciałem skupiające holistyczne masaże i metody uzdrawiania poprzez ciało.

Scroll to Top