STREFA ONLINE

bodywork_center_logo

STREFA ONLINE

Korzystaj kiedy chcesz i skąd chcesz

 
Przestrzeń online to projekt, który będzie rozwijał się w czasie.
 
Znajdziesz w nim propozycje mentoringu, programów edukacyjnych oraz bezpłatne praktyki, które mogą Cię wspierać niezależnie od miejsca, w którym jesteś . 
 
Mam nadzieję, że znajdziesz tu treści, które będą dla Ciebie wartościowe.
DSC_9294

Medytacje prowadzone, które dźwiękiem i obrazem zapraszały do wewnętrznej ciszy, przypominając jednocześnie o radosnym przepływie życia. Ufam, że podobnie jak krajobrazy, które nam towarzyszyły, medytacje te przyniosą Ci dużo spokoju. Wracaj do nich kiedykolwiek poczujesz taką potrzebę.

DSC_9453

Moduł 1: Cykl spotkań online w postaci lekcji ruchu i automasażu oraz medytacji prowadzonych zebrane pod wspólnym tematem: Spotkaj siebie -praktyka obecności w ciele.

6 lekcji automasażu/ruchu prowadzonych na żywo podczas spotkania na platformie Zoom
6 medytacji prowadzonych – nagranie

To zaproszenie do wzmocnienia dobrych praktyk terapeutycznych, wsparcie w holistycznym rozwoju oraz przestrzeń do pogłębienia wiedzy i umiejętności. W ich trakcie ugruntujesz się i rozwiniesz się jako praktyk/praktyczka,Lomi 

Mentoring/superwizja są prowadzone przez Agę Rybak – certyfikowaną nauczycielkę Lomi Lomi Bodywork, która posiada wieloletnie doświadczenie terapeutyczne i dydaktyczne.

Jestem pod nieustającym w sobie wrażeniem umiejętności nauczycielskich, trenerskich Agnieszki. Wszechstronne kwalifikacje, kompetencje, wyczucie, życzliwość, spokój, profesjonalizm. Dziękuję za to spotkanie i śpieszę zapisać się na kolejne.

Anka

Wspaniałe spotkanie. Nauka u Agi to dużo więcej niż nauka techniki masażu, to przede wszystkim głębokie doświadczenie obecności, bycia w ciele, uważności i miłości. Błogość, rozpłynięcie, miękkość akceptacja – Aga jest cudowną przewodniczką po tych jakościach, wskazuje drogę, ale też pozostawia przestrzeń na własne eksploracje. Ach, zazdroszczę tym, którzy mają ten kurs jeszcze przed sobą!

Malina

Dzięki niezwykłemu układowi wydarzeń również miałem to szczęście uczestniczyć w warsztatach LOMI LOMI. Do tej szczególnej atmosfery zrozumienia i nieoceniającego prowadzenia kursu, w pamięci mocno pozostało mi doświadczenie stanu radości bycia w ciele, poczucie mocnego stąpania po ziemi, z umysłem spokojnym, otwartym na inspiracje, z jednoczesnym poczuciem własnej mocy. To był stan doskonałej harmonii i integracji. Najwspanialsze, że dając masaż ta energia powraca. Szczerze polecam!

Mateusz

Aga Rybak

Jestem edukatorką w obszarze pracy z ciałem, dotyku i praktyk psychosomatycznych.

Pracą z człowiekiem poprzez ciało zajmuję się profesjonalnie od 1995 roku. Stale pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności w tym obszarze, starając się docierać do źródeł wiedzy, które służą zarówno mojemu rozwojowi osobistemu, jak i podwyższaniu kompetencji terapeutycznych. 

Masażem Lomi Lomi  zajmuję się profesjonalnie od 2007 roku, a od 2013 z pasją uczę tej praktyki innych. W tym czasie wykształciłam wiele studentek i studentów, będących fantastycznymi praktykami. Rozwinęłam swój własny styl nauczania – Lomi Lomi Bodywork, w którym poza strukturą i właściwą techniką istotną (a może najważniejszą) rolę odgrywa sztuka obecności w dotyku, która ma wymiar głęboko terapeutyczny. Opracowałam ścieżkę treningową, dzięki której możesz stale pogłębiać swoje umiejętności jako specjalist(k)a pracy z człowiekiem poprzez ciało.

Moją pracę wspierają kompetencje rozwinięte w metodach : Internal Family System , Nonviolent Comunication oraz Mindfulness and Compassion . 

Mahalo  Aga 

bodywork_center_logo8

bodywork center

Centrum pracy z ciałem skupiające holistyczne masaże i metody uzdrawiania poprzez ciało.