bodywork_center_logo11

Asystenci w bodywork center

Proces szkolenia wspierają zaawansowani praktycy – asystenci Lomi, którzy przeszli cykl treningowy w szkole Lomi Lomi Bodywork.Obecność asystenta  jest dodatkowym wsparciem i wzmocnieniem w procesie Twojej nauki.

KRZYSIEK NAWROCKI

KRZYSZTOF NAWROCKI – starszy asystent

Praca z ciałem i płynący z tego dobrostan interesuje mnie od wielu lat. Od 2011 roku stale podnoszę swoje kwalifikacje na kursach i szkoleniach pogłębiając swoją wiedzę i umiejętności w tym zakresie – od masażu klasycznego poprzez tajniki masażu tajskiego i fascynujący świat hawajskiego masażu Lomi Lomi Nui. Przykładam dużą wagę do tego aby podwyższać swoje kompetencje terapeutyczne uczestnicząc w kursach organizowanych przez profesjonalnych terapeutów i nauczycieli, jak Aga Rybak będąca praktykiem i nauczycielem hawajskiej pracy z ciałem zgodnie z wymogami Aloha International na Hawajach oraz Ancient Lomi wg linii przekazu Kahuna Abraham Kawai’i .

Znajomość z Agą Rybak, zapoczątkowana od relacji uczeń – nauczyciel, rozwinęła się we współpracę – uczestniczę w organizowanych przez nią kursach w roli asystenta.

Proponowane przeze mnie zabiegi to holistyczna praca z ciałem, która przede wszystkim ma na celu rozluźnienie, wzmocnienie i wyciszenie układu nerwowego, dające dostęp do autoregulacji i regeneracji. W swojej pracy stawiam na komfort i bezpieczeństwo klienta.

EMILIA TURA

EMILIA TURA - asystentka

Moją pasją, a zarazem tym, czym zajmuję się obecnie zawodowo, jest masaż. Prowadzę firmę Ciałoczułość – masuję, piszę o pracy z ciałem, dzielę się tym, co umiem i czego wciąż się uczę. 

Fascynuje mnie to, w jaki sposób praca z ciałem może wspierać człowieka na różnych poziomach i nieustannie odkrywam, jak potężnym narzędziem towarzyszącym temu procesowi może być Lomi. 

Praktykowanie masażu, ale i uważności na siebie i swoje ciało szeroko otworzyło mi drzwi do sięgania w życiu po wszystko, co dla mnie najlepsze. Największą radość sprawia mi to, że mogę się tym dobrem dzielić z innymi ludźmi. 

Mam za sobą spory już cykl kursów pod przewodnictwem Agi Rybak, z których najważniejsze są intensywny trening Lomi Lomi Nui, Lomi-Terapeutyczny masaż twarzy, kurs masażu Ka-Hi Body Art oraz kursy zaawansowane dla praktyków Lomi.

Obecnie przygotowuję się do certyfikacji na nauczyciela Lomi.

Agata Rutkowska_asystentka w szkole Lomi Bodywrok

agata rutkowska - asystentka

Od wielu lat pracuję z ciałem jako tancerka, performerka i edukatorka tańca i ruchu.

Jestem fanką improwizacji kontaktowej, partneringu, praktyk psychosomatycznych i wszelkiego rodzaju “bodyworków”.

Fascynuje mnie życie. Inspiruje mnie przyroda. Prowadzi ciekawość. Uskrzydla miłość.

Miłości i radości w moim życiu nie brakuje i chętnie promieniuję tym dobrem na otaczający mnie świat (mam teorię, że moje ciepłe dłonie, to nie przypadek! 😉 ).

Kiedy w czasach restrykcji covidowych wszystkie działania artystyczne zostały zamrożone, a możliwość tańczenia z innymi ludźmi stała się mocno ograniczona, zaczęłam poszukiwać innych możliwości pracy z ciałem, ruchem i spotkania z drugim człowiekiem.

W ten sposób odkryłam Lomi Lomi na kursie podstawowym prowadzonym przez Agnieszkę Rybak zgodnie z wymogami hawajskiej organizacji Aloha International oraz Ancient Lomi według linii przekazu Kahuna Abraham Kawai’i.

Lomi Lomi z jednej strony okazało się nową cenną umiejętnością wpisującą się w pola poszukiwań, z drugiej strony okazało się być konsekwentną kontynuacją ścieżki, którą szłam dotychczas, integrując się naturalnie z moim doświadczeniem tanecznym, zainteresowaniem innymi kulturami i relacjami międzyludzkimi, a przede wszystkim szeroko rozumianą pracą z ciałem i świadomością mocy uważnego dotyku. I z doświadczeniem miłości. Bo mam poczucie, że dzięki moim niesamowitym rodzicom miałam szansę wzrastać w duchu Aloha, na długo przed tym nim dowiedziałam się gdzie leżą Hawaje, za co jestem im ogromnie wdzięczna. 

Odkryciu temu towarzyszyła decyzja, aby kontynuować edukację i rozwijać się wchodząc na ścieżkę nauczycielską Lomi Lomi Bodywork pod skrzydłami Agi Rybak.

Dotychczas posiadłam dyplomy: Kino Mana I/II Hawaiian Massage Lomi Lomi Nui & Conscious Bodywork Training, Lomi – masaż terapeutyczny twarzy, Lomi – poziom terapeutyczny, Lomi – Silent Retreat w Aga Rybak Bodywork Center, a także Kobido up & Face Taping u Witolda Pyrkosza w Akademii Pan Kobido. I deklaruję, że to nie jest moje ostatnie słowo! 😉

W sezonie letnim współprowadziłam na plaży miejsce PAUZA Spa on the Beach w Świnoujściu.

Obecnie mieszkam i masuję głównie w Kopenhadze.

Z otwartością płynę przez życie, dużo się uśmiecham, wciąż się czegoś uczę i wiem, że nigdy nie nauczę się wszystkiego (obiecuję! ;)). Zawsze będzie pole na ciekawość i nowe lekcje i transformacje. I taka perspektywa mnie cieszy.

 

Zuzanna Jochemczyk

Zuzanna Helena Jochemczyk - asystentka

Moją pierwszą nauczycielką Lomi Lomi Nui jest Marta Gierczyńska. Swoją praktykę pogłębiałam na warsztatach u Agi Rybak, Susan Pa’iniu Floyd.

Lomi zmieniło moje życie, spojrzenie na świat i podejście do ludzi. To piękna droga, która nigdy się nie kończy i to jest najwspanialsze.

U Agi Rybak skończyłam pogłębiający praktykę warsztat Lomi i anatomia i Lomi – terapeutyczny masaż twarzy, a także dwumodułowy kurs KA-HI Bodywork.

Praca i nauka z Agą to zawsze dla mnie wyjątkowy czas. Czuję wielką wdzięczność za to, że idę tą ścieżką.

Beata Czapska-asystentka w szkole Lomi Bodywrok

Beata Czapska - asystentka

Lekarz dentysta, dietetyk, a przede wszystkim Lomi praktyczka.
 
Masażem Lomi LOMI  zajmuję się od 2021 roku. Szczęśliwym zbiegiem okoliczności trafiłam na kurs świadomego dotyku u AgI Rybak. 

Były to najlepsze wakacje w moim życiu. Nie sądziłam, że wchodząc na ścieżkę świadomej pracy z ciałem moje życie i odczuwanie ulegnie całkowitej przemianie. Otworzyły się przede mną drzwi o których zawsze marzyłam, a bałam się do nich zajrzeć. Uwielbiam wodę i pływać i  Lomi dla mnie takie jest. Jest jak woda otulająca nasze ciała i pozwalającą nam wypływać na coraz większe przestrzenie, bez lęku, strachu. Dodaję nam odwagi stanięcia za sobą i przy sobie, by kochać, czuć i być.
bodywork_center_logo8

bodywork center

Centrum pracy z ciałem skupiające holistyczne masaże i metody uzdrawiania poprzez ciało.