bodywork_center_logo11

Asystenci w bodywork center

Proces szkolenia wspierają zaawansowani praktycy – asystenci Lomi, którzy przeszli cykl treningowy w szkole Lomi Lomi Bodywork.Obecność asystenta  jest dodatkowym wsparciem i wzmocnieniem w procesie Twojej nauki.

KRZYSIEK NAWROCKI

KRZYSZTOF NAWROCKI – starszy asystent

Praca z ciałem i płynący z tego dobrostan interesuje mnie od wielu lat. Od 2011 roku stale podnoszę swoje kwalifikacje na kursach i szkoleniach pogłębiając swoją wiedzę i umiejętności w tym zakresie – od masażu klasycznego poprzez tajniki masażu tajskiego i fascynujący świat hawajskiego masażu Lomi Lomi Nui. Przykładam dużą wagę do tego aby podwyższać swoje kompetencje terapeutyczne uczestnicząc w kursach organizowanych przez profesjonalnych terapeutów i nauczycieli, jak Aga Rybak będąca praktykiem i nauczycielem hawajskiej pracy z ciałem zgodnie z wymogami Aloha International na Hawajach oraz Ancient Lomi wg linii przekazu Kahuna Abraham Kawai’i .

Znajomość z Agą Rybak, zapoczątkowana od relacji uczeń – nauczyciel, rozwinęła się we współpracę – uczestniczę w organizowanych przez nią kursach w roli asystenta.

Proponowane przeze mnie zabiegi to holistyczna praca z ciałem, która przede wszystkim ma na celu rozluźnienie, wzmocnienie i wyciszenie układu nerwowego, dające dostęp do autoregulacji i regeneracji. W swojej pracy stawiam na komfort i bezpieczeństwo klienta.

EMILIA TURA

EMILIA TURA - asystentka

Moją pasją, a zarazem tym, czym zajmuję się obecnie zawodowo, jest masaż. Prowadzę firmę Ciałoczułość – masuję, piszę o pracy z ciałem, dzielę się tym, co umiem i czego wciąż się uczę. 

Fascynuje mnie to, w jaki sposób praca z ciałem może wspierać człowieka na różnych poziomach i nieustannie odkrywam, jak potężnym narzędziem towarzyszącym temu procesowi może być Lomi. 

Praktykowanie masażu, ale i uważności na siebie i swoje ciało szeroko otworzyło mi drzwi do sięgania w życiu po wszystko, co dla mnie najlepsze. Największą radość sprawia mi to, że mogę się tym dobrem dzielić z innymi ludźmi. 

Mam za sobą spory już cykl kursów pod przewodnictwem Agi Rybak, z których najważniejsze są intensywny trening Lomi Lomi Nui, Lomi-Terapeutyczny masaż twarzy, kurs masażu Ka-Hi Body Art oraz kursy zaawansowane dla praktyków Lomi.

Obecnie przygotowuję się do certyfikacji na nauczyciela Lomi.

Tina Sornek

TINA SORNEK - asystentka

Z wykształcenia i zamiłowania jestem psycholożką oraz zaawansowaną Lomi praktyczką, specjalizuje się w prowadzeniu do Cielesności pełnej czułości.

 Uwielbiam wspierać moich klientów w drodze do bliskości ze sobą.

Kocham dotyk i to jak poprzez świadomy dotyk stale odkrywamy kim jesteśmy, kolejne warstwy bycia w ciele.

Fascynuje mnie psychosomatyczne ujęcie zaburzeń zdrowia oraz umiejętność samoregulacji naszych organizmów.

W moim gabinecie łącze narzędzia psychologiczne z elementami pracy z ciałem oraz ruch.

Razem z moimi klientami buduje wewnętrzną Zatokę Komfortu.

Zuzanna Jochemczyk

Zuzanna Helena Jochemczyk - asystentka

Moją pierwszą nauczycielką Lomi Lomi Nui jest Marta Gierczyńska. Swoją praktykę pogłębiałam na warsztatach u Agi Rybak, Susan Pa’iniu Floyd.

Lomi zmieniło moje życie, spojrzenie na świat i podejście do ludzi. To piękna droga, która nigdy się nie kończy i to jest najwspanialsze.

U Agi Rybak skończyłam pogłębiający praktykę warsztat Lomi i anatomia i Lomi – terapeutyczny masaż twarzy, a także dwumodułowy kurs KA-HI Bodywork.

Praca i nauka z Agą to zawsze dla mnie wyjątkowy czas. Czuję wielką wdzięczność za to, że idę tą ścieżką.

bodywork_center_logo8

bodywork center

Centrum pracy z ciałem skupiające holistyczne masaże i metody uzdrawiania poprzez ciało.