WSZYSTKIE STANY ALOHA

“W pojedynkę jesteśmy kroplą. Razem jesteśmy oceanem” 

 Ryunosuke Satoro

bodywork_center_logo11

WSZYSTKIE STANY ALOHA -
SPOTKANIE ABSOLWENTÓW

Wszystkie Stany Aloha to tradycja spotkań, raz w roku, która ma służyć wzajemnemu wsparciu, wymianie myśli, obdarowaniu się dotykiem, zasileniu naszej pasji i twórczej wymianie. To spotkanie jest jak zastrzyk super mocy, który zasila nas wszystkich na długie miesiące.

Razem

Tworzymy Ohanę

OHANA czyli po hawajsku  rodzina. Ohana  znaczy – “nikt nie pozostaje zapomniany w tyle”, nikt nikogo nie odtrąca ani nie porzuca. Ohana to dom, który ma silne fundamenty i wspólne wartości. Otwarte drzwi, przez które możesz wyruszyć  w swoją stronę, ale kiedy wracacasz do domu zawsze zostaniesz tu dobrze przyjęta/y. Ten dom tworzymy razem. 

Czego możesz się
spodziewać

  • porannych sesji automasażu 
  • dużo tańca 
  • wymiennych sesji masażowych 
  • spotkania innych Lomi praktyków
  •  pogłębienia praktyk wspierających płynność i obecność w Lomi
  • i wiele więcej…

spotkanie Prowadzi

Aga Rybak

Jestem edukatorką w obszarze pracy z ciałem, dotyku i praktyk psychosomatycznych.

Pracą z człowiekiem poprzez ciało zajmuję się profesjonalnie od 1995 roku. Stale pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności w tym obszarze, starając się docierać do źródeł wiedzy, które służą zarówno mojemu rozwojowi osobistemu, jak i podwyższaniu kompetencji terapeutycznych. 

Masażem Lomi Lomi  zajmuję się profesjonalnie od 2007 roku, a od 2013 z pasją uczę tej praktyki innych. W tym czasie wykształciłam wiele studentek i studentów, będących fantastycznymi praktykami. Rozwinęłam swój własny styl nauczania – Lomi Lomi Bodywork, w którym poza strukturą i właściwą techniką istotną (a może najważniejszą) rolę odgrywa sztuka obecności w dotyku, która ma wymiar głęboko terapeutyczny. Opracowałam ścieżkę treningową, dzięki której możesz stale pogłębiać swoje umiejętności jako specjalist(k)a pracy z człowiekiem poprzez ciało.

Moją pracę wspierają kompetencje rozwinięte w metodach : Internal Family System , Nonviolent Comunication oraz Mindfulness and Compassion . 

Mahalo  Aga 

bodywork_center_logo8

bodywork center

Centrum pracy z ciałem skupiające holistyczne masaże i metody uzdrawiania poprzez ciało.