Facebook Pixel

Zapraszam na kurs

KA-HI BODY ART

bodywork_center_koliber

ZAPISZ SIĘ NA KURS KA-HI

KA-HI Body Art to holistyczna praca z ciałem oparta na mądrości hawajskiej oraz na współczesnych praktykach cielesnych, podczas której przy zachowaniu najwyższej jakości dotyku i jego precyzji, w delikatnej, ale głębokiej pracy na tkankach, rozluźnianiu stawów a także wprowadzaniu delikatnego ruchu szukamy dróg do obudzenia ciała i jego czucia. Uwzględniamy przy tym naturalne zasoby i osobiste ograniczenia osoby przyjmującej zabieg. Poprzez ruch, dotyk i zaproszenie oddechu osoba przyjmująca KA – HI otrzymuje wsparcie po to, aby mogła świadomie koncentrować się w stronę własnego środka i obserwować, jak pod wpływem głębokiego rozluźnienia wyłącza nawykowe utrzymywanie napięcia, i tym samym osiąga większy spokój. W zależności od potrzeb może to być łagodna lub intensywna praca.

Ka – HI Body Art jest moim autorskim masażem, który opieram na mądrości hawajskich praktyk cielesnych i zachodniej wiedzy Life Impressions Bodywork. Są to metody, które najbardziej na mnie wpłynęły zarówno na poziomie rozwoju osobistego jak i podwyższania kompetencji terapeutycznych. W obu tych nurtach jestem certyfikowanym nauczycielem. 

Aga Rybak

Czego nauczysz się na kursie KA-HI

 • poznasz pryncypia holistycznej pracy z ciałem opartej na fundamentach Life impressions Bodywork oraz hawajskich praktyk  psychosomatycznych  
 • poznasz pełną strukturę zabiegu  Ka – Hi Body Art, która przygotuje Cię do wykonania pełnego, trwającego 1,5 godz do 2 godz zabiegu 
 • zapoznasz się z rytuałami rozpoczęcia i zakończenia masażu 
 • nauczysz się w jaki sposób przyjaźnie i bezwysiłkowo pracować na ziemi wykorzystując ciężar własnego ciała 
 • nauczysz się słuchać ciała i podążać za jego impulsami, tak by towarzyszyć innym życzliwym, nieinwazyjnym dotykiem 
 • poznasz bezpieczne narzędzia i sposoby wspierające rozpoznawanie i uwalnianie napięć 
 • doświadczysz lekcji  ruchu, które są uzupełnieniem terapii  
 • poznasz proste, krótkie struktury lekcji ruchu, które możesz wykorzystać w gabinecie jak też służą do wykorzystywania w codziennym życiu, są doskonałym wsparciem w radzeniu sobie z codziennymi napięciami

Szkolenie prowadzi Aga Rybak, certyfikowana nauczycielka Lomi Lomi Nui oraz Life Impressions Bodywork z wieloletnim doświadczeniem terapeutycznym i dydaktycznym.

Więcej informacji o prowadzącej.

bodywork_center_koliber

KAHI z hawajskiego języka oznacza jedność, delikatny dotyk, płomień. Jego rdzeń KA oznacza ruch, HI – płynąć. W wolnym tłumaczeniu KAHI oznacza swobodnie płynący ruch, doświadczenie przepływu energii i swobody.

Jak przebiega zabieg KA–Hi Body Art

KA – HI Body Art wykonywany jest w luźnym ubraniu, bez użycia oleju na specjalnym futonie leżącym na ziemi, dzięki czemu osoba otrzymująca zabieg ma więcej punktów podparcia i szybciej może się rozluźnić.

Podczas zabiegu wykorzystujemy :  

 • lekki dotyk, rozluźnianie stawów, rotacje, kołysanie, rozluźnianie mięśniowo -powięziowe
 • lekcje ruchu, które są uzupełnieniem terapii, jak też służą do wykorzystywania w codziennym życiu, są doskonałym wsparciem w radzeniu sobie z codziennymi napięciami.
 • świadomość oddechu – nasz filar zdrowia
 • pracę z ciężarem własnego ciała dla stworzenia platform podparcia dla osoby masowanej – aktywne uczestnictwo osoby masowanej w myśl zasady: uwolnienie- rozluźnienie – relaks- aktywność 

KIedy i gdzie

Kurs dedykowany jest osobom zarówno rozpoczynającym swoją przygodę pracy z ciałem, jak i osób chcących poznać nowe narzędzia i wcielić je do dotychczasowej pracy.

Kurs składa się z dwóch modułów.
Oba moduły są integralną częścią kursu.
 
I moduł 2- 4 grudnia
Dom pod Wierzbą, Brzezinki, koło Jelcza Laskowice 
Zaczynamy 2.12 o godz. 18 kończymy 4. 12 o godz. 17
 
II moduł 2-6 luty 
Dom Pod Sowa Nawojów Śląski 50, 59-800 Lubań
Zaczynamy 2. 02 o godz. 18 kończymy 6. 02 o godz. 14

CENA:

2500 zł – kurs (dwa moduły) plus certyfikat 

485,00 – I moduł – koszty pobytu i wyżywienia (3 posiłki wegetariańskie, owoce, dostęp do wody, kawy i herbaty)
 
710,00 – II moduł – koszty pobytu i wyżywienia (3 posiłki wegetariańskie, owoce, dostęp do wody, kawy i herbaty)
 

Warunkiem przyjęcia na kurs i potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest wysłanie zgłoszenie na maila i wpłata zadatku w wysokości 500 zł maksymalnie do 7 dni po zgłoszeniu. W przypadku rezygnacji z kursu na 40 dni przed jego rozpoczęciem – zadatek nie jest zwracany.

Nr konta 94 1140 2004 0000 3902 7781 6706
Agnieszka Rybak Bodywork Center, w tytule KA HI

Opinie o kursie
ka-hi

KA HI body art – warsztat wprowadzający: Masaż kołyszący kości, w B.delikatnym dotyku, zmieniający coś energetycznie, wewnętrznie. Dziś miałam okazję zobaczyć jak ktoś przeze mnie samodzielnie masowany, po takim warsztacie masażu, wygląda;) Podarowuję rodzinie dotyk i jest to bezcenna satysfakcja. Wielka wdzięczność dla Agi Rybak za to, że dzieli się w przystępny sposób swoją wiedzą i umiejętnościami. Naprawdę profesjonalny, dojrzały sposób edukowania, pojemność na emocje, dbałość o jakość i cudowna współpraca z osobą masowaną. Bodywork wykonany przez Agę i pod jej okiem też polecam. KA HI, którym zostałam obdarowana na 3 pary rąk na warsztacie, na długo pozostanie mi w ciele.

Kama Radka

Uczestniczyłam w szkoleniu prowadzonym przez Agę. Od samego początku szkolenie było prowadzone z ogromną uważnością. Otrzymałam zastrzyk wiedzy, a atmosfera w jakiej pracowaliśmy to było jak miód na moje serducho. Ciężko opisać te wspaniałości z jakimi spotkałam się podczas kursu. Z pewnością będę wracać na kursy prowadzone przez Agę.

Tina Rutkowska

ZAPISZ SIĘ NA KURS

Skorzystaj z formularza, żeby zapisać się na  kurs lub zadać pytanie. 

Zobacz inne kursy

Kurs jest dla tych, którzy chcą nauczyć się świadomego dotyku, aby dzielić się z najbliższymi oraz dla osób które chcą uzyskać oficjalny certyfikat, aby włączyć masaż do swojej ścieżki zawodowej.

aga-rybak-bodywork-center-masaz-we-wroclawiu

Jeśli nie masz czasu lub przestrzeni na grupowy, wyjazdowy kurs Lomi Lomi Nui możesz zrealizować program kursu w sposób indywidualny w Bodywork Center we Wrocławiu. Kurs obejmuje 25 godzin szkoleniowych jeden na jeden z nauczycielem- Agą Rybak.

To holistyczna praca, która przede wszystkim ma na celu rozluźnienie, wzmocnienie i wyciszenie układu nerwowego przynosząc dobrostan do całego organizmu. Kiedy organizm jest w stanie zdrowia ma naturalny dostęp do autoregulacji i regeneracji.