Zapraszam na kurs

KA-HI BODY ART

bodywork_center_koliber

ZAPISZ SIĘ NA KURS KA-HI

KA-HI Body Art to holistyczna praca z ciałem oparta na mądrości hawajskiej oraz na współczesnych praktykach cielesnych, podczas której przy zachowaniu najwyższej jakości dotyku i jego precyzji, w delikatnej, ale głębokiej pracy na tkankach, rozluźnianiu stawów a także wprowadzaniu delikatnego ruchu szukamy dróg do obudzenia ciała i jego czucia. Uwzględniamy przy tym naturalne zasoby i osobiste ograniczenia osoby przyjmującej zabieg. Poprzez ruch, dotyk i zaproszenie oddechu osoba przyjmująca KA – HI otrzymuje wsparcie po to, aby mogła świadomie koncentrować się w stronę własnego środka i obserwować, jak pod wpływem głębokiego rozluźnienia wyłącza nawykowe utrzymywanie napięcia, i tym samym osiąga większy spokój. W zależności od potrzeb może to być łagodna lub intensywna praca.

Ka – HI Body Art jest moim autorskim masażem, który opieram na mądrości hawajskich praktyk cielesnych i zachodniej wiedzy Life Impressions Bodywork. Są to metody, które najbardziej na mnie wpłynęły zarówno na poziomie rozwoju osobistego jak i podwyższania kompetencji terapeutycznych. W obu tych nurtach jestem certyfikowanym nauczycielem. 

Aga Rybak

Czego nauczysz się na kursie KA-HI

 • poznasz pryncypia holistycznej pracy z ciałem opartej na fundamentach Life impressions Bodywork oraz hawajskich praktyk  psychosomatycznych  
 • poznasz pełną strukturę zabiegu  Ka – Hi Body Art, która przygotuje Cię do wykonania pełnego, trwającego 1,5 godz do 2 godz zabiegu 
 • zapoznasz się z rytuałami rozpoczęcia i zakończenia masażu 
 • nauczysz się w jaki sposób przyjaźnie i bezwysiłkowo pracować na ziemi wykorzystując ciężar własnego ciała 
 • nauczysz się słuchać ciała i podążać za jego impulsami, tak by towarzyszyć innym życzliwym, nieinwazyjnym dotykiem 
 • poznasz bezpieczne narzędzia i sposoby wspierające rozpoznawanie i uwalnianie napięć 
 • doświadczysz lekcji  ruchu, które są uzupełnieniem terapii  
 • poznasz proste, krótkie struktury lekcji ruchu, które możesz wykorzystać w gabinecie jak też służą do wykorzystywania w codziennym życiu, są doskonałym wsparciem w radzeniu sobie z codziennymi napięciami

Szkolenie prowadzi Aga Rybak, certyfikowana nauczycielka Lomi Lomi Nui oraz Life Impressions Bodywork z wieloletnim doświadczeniem terapeutycznym i dydaktycznym.

Więcej informacji o prowadzącej

bodywork_center_koliber

KA-HI z hawajskiego języka oznacza jedność, delikatny dotyk, płomień. Jego rdzeń KA oznacza ruch, HI – płynąć. W wolnym tłumaczeniu KA-HI oznacza swobodnie płynący ruch, doświadczenie przepływu energii i swobody.

Jak przebiega zabieg KA–Hi Body Art

KA – HI Body Art wykonywany jest w luźnym ubraniu, bez użycia oleju na specjalnym futonie leżącym na ziemi, dzięki czemu osoba otrzymująca zabieg ma więcej punktów podparcia i szybciej może się rozluźnić.

Podczas zabiegu wykorzystujemy :  

 • lekki dotyk, rozluźnianie stawów, rotacje, kołysanie, rozluźnianie mięśniowo -powięziowe
 • lekcje ruchu, które są uzupełnieniem terapii, jak też służą do wykorzystywania w codziennym życiu, są doskonałym wsparciem w radzeniu sobie z codziennymi napięciami.
 • świadomość oddechu – nasz filar zdrowia
 • pracę z ciężarem własnego ciała dla stworzenia platform podparcia dla osoby masowanej – aktywne uczestnictwo osoby masowanej w myśl zasady: uwolnienie- rozluźnienie – relaks- aktywność 

Opinie o kursie ka-hi

KA HI body art – warsztat wprowadzający: Masaż kołyszący kości, w B.delikatnym dotyku, zmieniający coś energetycznie, wewnętrznie. Dziś miałam okazję zobaczyć jak ktoś przeze mnie samodzielnie masowany, po takim warsztacie masażu, wygląda;) Podarowuję rodzinie dotyk i jest to bezcenna satysfakcja. Wielka wdzięczność dla Agi Rybak za to, że dzieli się w przystępny sposób swoją wiedzą i umiejętnościami. Naprawdę profesjonalny, dojrzały sposób edukowania, pojemność na emocje, dbałość o jakość i cudowna współpraca z osobą masowaną. Bodywork wykonany przez Agę i pod jej okiem też polecam. KA HI, którym zostałam obdarowana na 3 pary rąk na warsztacie, na długo pozostanie mi w ciele.

Kama Radka

Uczestniczyłam w szkoleniu prowadzonym przez Agę. Od samego początku szkolenie było prowadzone z ogromną uważnością. Otrzymałam zastrzyk wiedzy, a atmosfera w jakiej pracowaliśmy to było jak miód na moje serducho. Ciężko opisać te wspaniałości z jakimi spotkałam się podczas kursu. Z pewnością będę wracać na kursy prowadzone przez Agę.

Tina Rutkowska

Kurs Prowadzi

Aga Rybak

Jestem edukatorką w obszarze pracy z ciałem , dotyku i praktyk psychosomatycznych.  

Profesjonalnie pracą z ciałem zajmuję się od 1995 roku. Stale pogłębiam wiedzę i umiejętności w tym obszarze starając się docierać do źródeł wiedzy, które służą zarówno mojemu rozwojowi osobistemu  jak i podwyższaniu kompetencji terapeutycznych.

Masażem Lomi Lomi Nui profesjonalnie zajmuję się od 2007 roku, a od 2013 roku z pasją uczę tej praktyki. W tym czasie wykształciłam wielu studentów, którzy są fantastycznymi praktykami. Każdemu z radością kibicuję w sukcesach jakie odnoszą zarówno jako Lomi praktycy jak i ludzie. Rozwinęłam swój styl nauczania, w którym poza strukturą i dobrą techniką istotną rolę, a może nawet najważniejszą odgrywa sztuka obecności w dotyku, która ma wymiar głęboko terapeutyczny. Opracowałam programy zaawansowanych treningów, które dają szansę pogłębiania wiedzy i umiejętności dla studentów Lomi, by mogli podwyższać swoje kompetencje jako specjaliści pracy z człowiekiem poprzez ciało. 

Mahalo  Aga 

bodywork center

Centrum pracy z ciałem skupiające holistyczne masaże i metody uzdrawiania poprzez ciało.

Scroll to Top