Lomi Lomi Bodywork – Trening podstawowy | PAŹDZIERNIK 2023

Dom pod Sową Nawojów Śląski 50, Lubań, Poland

Trening prowadzi Aga Rybak, certyfikowana nauczycielka Lomi Lomi Bodywork z wieloletnim doświadczeniem terapeutycznym i dydaktycznym. Każdy trening prowadzone jest w asyście doświadczonego praktyka Lomi, który jest dodatkowym wsparciem w procesie Twojej nauki.

MENTORING Grupowy On-line dla Praktyków LOMI

W czasie spotkań superwizyjnych m.in. omawiamy konkretne przypadki, jakie pojawiły się w Twojej pracy jako terapeutka/terapeuta Lomi Lomi Bodywork, a które stanowią dla Ciebie wyzwanie.

MENTORING GRUPOWY ONLINE DLA PRAKTYKÓW LOMI

Mentoring/superwizja są prowadzone przez Agę Rybak – certyfikowaną nauczycielkę Lomi Lomi Bodywork, która posiada wieloletnie doświadczenie terapeutyczne i dydaktyczne.

Wszystkie Stany Aloha – ZJAZD ABSOLWENTÓW

Dom pod Sową Nawojów Śląski 50, Lubań, Poland

Wszystkie Stany Aloha to tradycja spotkań, raz w roku, która ma służyć wzajemnemu wsparciu, wymianie myśli, obdarowaniu się dotykiem, zasileniu naszej pasji i twórczej wymianie. To spotkanie jest jak zastrzyk super mocy, który zasila nas wszystkich na długie miesiące.

LOMI LOMI Bodywork – trening podstawowy – KWIECIEŃ

Dom pod Sową Nawojów Śląski 50, Lubań, Poland

Lomi Lomi Bodywork jest systemem pracy z ciałem, którego podstawowymi narzędziami są dotyk, masaż, bodywork oraz współczesne praktyki psychosomatyczne. Jego oś to hawajska sztuka uzdrawiania, która wywodzi się z systemu Lomi Lomi Nui i Ancient Lomi, w linii przekazu Abrahama Kawai’i.

LOMI TERAPEUTYCZNY MASAŻ TWARZY – kameralny trening we Wrocławiu

Wrocław ul. Legnicka, Wrocław, Poland

To holistyczny trening pokazujący, jak rozluźnienie, wzmocnienie i wyciszenie układu nerwowego, przynoszą kojący dobrostan dla całego organizmu. Kiedy organizm jest zdrowy, ma naturalny dostęp do autoregulacji i regeneracji, swobodnie balansuje pomiędzy napięciem a rozluźnieniem – stanem działania (aktywności), a stanem niedziałania (odpoczynku). Praca z dotykiem jest jednym z wielu sposobów równoważenia sił życiowych i budowania zasobów dla dobrostanu całego organizmu.