Facebook Pixel

Wszystkie Stany Aloha – Zjazd absolwentów

Dom pod Sową Nawojów Śląski 50, Lubań, Poland

Wszystkie Stany Aloha to tradycja spotkań, raz w roku, która ma służyć wzajemnemu wsparciu, wymianie myśli, obdarowaniu się dotykiem, zasileniu naszej pasji i twórczej wymianie. To spotkanie jest jak zastrzyk super mocy, który zasila nas wszystkich na długie miesiące.

Lomi – Terapeutyczny masaż twarzy | marzec 2023

Dom pod Sową Nawojów Śląski 50, Lubań, Poland

To holistyczna praca, która przede wszystkim ma na celu rozluźnienie, wzmocnienie i wyciszenie układu nerwowego przynosząc dobrostan do całego organizmu. Kiedy organizm jest w stanie zdrowia ma naturalny dostęp do autoregulacji i regeneracji. Swobodnie balansuje pomiędzy napięciem a rozluźnieniem. Pomiędzy stanem działania – aktywności, a stanem nie działania – odpoczynku. Na stan zdrowia mamy wpływ całe życie, a praca z dotykiem jest jednym z wielu sposobów równoważenia sił życiowych i budowania zasobów dobrostanu dla całego organizmu.

Intensywny kurs masażu Lomi Lomi Nui | kwiecień 2023

Dom pod Sową Nawojów Śląski 50, Lubań, Poland

Na kurs masażu Lomi Lomi Nui zapraszamy wszystkich chętnych – wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane. Ze szkolenia korzystają zarówno osoby, które chcą nauczyć się masażu na prywatny użytek jak i profesjonaliści pragnący poszerzyć swoją paletę narzędzi pracy z ciałem w gabinecie. Na naszym kursie możesz nauczyć się masażu od podstaw i zacząć wykonywać go profesjonalnie.

Lomi Lomi Bodywork – trening podstawowy | LIPIEC 2023

Dom pod Sową Nawojów Śląski 50, Lubań, Poland

Lomi Lomi Bodywork – medycyna dotyku – trening podstawowy Lomi Lomi Bodywork jest systemem pracy z ciałem, którego podstawowymi narzędziami są dotyk, masaż, bodywork oraz współczesne praktyki psychosomatyczne. Jego oś to hawajska sztuka uzdrawiania, która wywodzi się z systemu Lomi Lomi Nui i Ancient Lomi, w linii przekazu Abrahama Kawai’i.Lomi

Lomi – Poziom terapeutyczny | sierpień 2023

Dom pod Sową Nawojów Śląski 50, Lubań, Poland

W Lomi Lomi Nui na początku rozwijamy umiejętności towarzyszenia innym poprzez dotyk. Budzimy wrażliwość, czucie, uważność, przechodzimy przez detale techniki. To wszystko potrzebuje czasu by mogło się ucieleśnić, a my swobodnie poczuć w tańcu wokół stołu.

Lomi Silent Retreat | jesień 2023

Nad Rogalami rogale 29, Stare Jaruchy, Mazury

Praktyka ciszy  dla uzyskania  wewnętrznego  wglądu i odzyskania kontaktu  ze swoim centrum, by z tego miejsca nauczyć się nawigować w świecie zewnętrznym.

Lomi Lomi Bodywork – Trening podstawowy | PAŹDZIERNIK 2023

Dom pod Sową Nawojów Śląski 50, Lubań, Poland

Trening prowadzi Aga Rybak, certyfikowana nauczycielka Lomi Lomi Bodywork z wieloletnim doświadczeniem terapeutycznym i dydaktycznym. Każdy trening prowadzone jest w asyście doświadczonego praktyka Lomi, który jest dodatkowym wsparciem w procesie Twojej nauki.

MENTORING Grupowy On-line dla Praktyków LOMI

W czasie spotkań superwizyjnych m.in. omawiamy konkretne przypadki, jakie pojawiły się w Twojej pracy jako terapeutka/terapeuta Lomi Lomi Bodywork, a które stanowią dla Ciebie wyzwanie.