Zapraszam na kurs dla absolwentów

lomi - POZIOM TERAPEUTYCZNY

bodywork_center_koliber

lomi - POZIOM TERAPEUTYCZNY

W Lomi Lomi Nui na początku rozwijamy umiejętności towarzyszenia innym poprzez dotyk. Budzimy wrażliwość, czucie, uważność, przechodzimy przez  detale techniki. To wszystko potrzebuje czasu by mogło się ucieleśnić, a my swobodnie poczuć w tańcu wokół stołu.

pogłębiona praktyka

Kiedy rozwijamy nasze zdolności i kompetencje poszerza się nasze rozumienie  tego co dotykamy, a to daje więcej pewności i możliwości w pracy z innymi. Zdobywanie nowych sposobów patrzenia na człowieka rozwija nie tylko nasz profesjonalizm, ale również odświeża i daje dużo pokarmu dla rozwijania własnej pasji i twórczego potencjału. Dlatego cieszę się, że kurs o którym już dawno Wam mówiłam  zagości w  repertuarze kursu  dla absolwentów Lomi Lomi Nui.

Czego nauczysz się na kursie
LOMI POZIOM TERAPEUTYCZNY

 

Lomi poziom terapeutyczny to zawołanie do tych z Was, którzy chcą poszerzyć możliwości pracy o tematy związane z:

  • Budowaniem bezpiecznej i zaangażowanej, a jednocześnie nieinwazyjnej obecności, która tworzy pole tu i teraz dla Ciebie i klienta. 
  • Umiejętności słuchania i werbalizacji by dać klientom poczucie widzenia i słyszenia, a jednocześnie zapraszać ich do dobrego kontaktu z własnym ciałem.
  • Utrzymaniem szerokiego pola percepcji i zapraszaniem biodynamicznej ciszy, w której uruchamiamy potencjał  zdrowia.
  • Pracą na wspieraniu zasobów, by budować dobre nawyki u siebie i klienta.
  • Pracą z wzorcami oddechowymi metodą dr Butejki – moduł prowadzony przez Jakuba Gontarskiego www.jakubgontarski.com .
  • Nie zabraknie tematów związanych z pracą, kiedy pojawią się “trudne”, kiedy dochodzi do uwolnienia i tego co jako terapeuci Lomi możemy zrobić,  by osoby w naszych dłoniach czuły się bezpiecznie, a my stabilnie.
  • Pogłębisz praktykę i technikę przy stole.
  • Pogłębisz wiedzę o pracę na strukturach powięziowych.

Szkolenie prowadzi Aga Rybak, certyfikowana nauczycielka Lomi Lomi Nui z wieloletnim doświadczeniem terapeutycznym i dydaktycznym.

Więcej informacji o prowadzącej.

KIedy i gdzie

Kurs przeznaczony tylko dla absolwentów kursu podstawowego. Zapraszam uczniów innych nauczycieli. Kurs odbywa się raz w roku.

27.11- 4.12. 2022

Kurs rozpoczynamy 27.11.2022 o godz 18.00
Kurs kończymy 4.12.2022 o godz 15.00

CENA KURSU:

  • 2 100 zł – przy wpłacie zadatku do 30 września
  • 2 300 zł – przy wpłacie zadatku po 30 września
 
DO CENY KURSU NALEŻY DODAĆ KOSZTY POBYTU: 1 380 PLN
 
Cena obejmuje koszty pobytu i wyżywienia (3 posiłki wegetariańskie, owoce, dostęp do wody, kawy i herbaty)

Miejsce: Dom pod Sową, Nawojów Śląski 50 koło Lubania 

 

Warunkiem przyjęcia na kurs i potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest zgłoszenie i wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 500 zł.
W tytule przelewu : miesiąc + imię i nazwisko.
W szczególnych przypadkach, zadatek może być przeniesiony na inny kurs nie później niż 40 dni przed rozpoczęciem kursu na który uczestnik/czka  był/a zapisany.

NR KONTA 94 1140 2004 0000 3902 7781 6706
w tytule: miesiąc + imię i nazwisko

kurs prowadzony jest przez AGA RYBAK

aga-rybak-bodywork-center-masaz-we-wroclawiu

Aga Rybak Certyfikowana nauczycielka i terapeutka Lomi Lomi Nui. Pracą z ciałem zajmuję się od 1995 roku. Stale pogłębiam wiedzę i umiejętności w tym obszarze starając się docierać do źródeł wiedzy, które służą zarówno mojemu rozwojowi osobistemu  jak i podwyższaniu moich kompetencji terapeutycznych. Ukończyłam wiele kursów masażu i technik uzdrawiania ciała u wspaniałych terapeutów i nauczycieli. Praktykuję i doskonalę swój warsztat w kraju i za granicą. Prowadzę, współtworzę i organizuję warsztaty pracy z ciałem. Jednak nade wszystko, to co mam do zaoferowania, to swoje wieloletnie doświadczenie, które  pozwala mi swobodnie wychodzić poza struktury danych metod i spotykać się z Tobą uwzględniając Twoje indywidualne potrzeby. Towarzyszyć Ci na drodze odkrywania siebie z moim pełnym zaangażowaniem i zaufaniem do Twojej wewnętrznej mądrości .

bodywork center

Centrum pracy z ciałem skupiające holistyczne masaże i metody uzdrawiania poprzez ciało.

Scroll to Top