Facebook Pixel

Zapraszam na kurs dla absolwentów

lomi - POZIOM TERAPEUTYCZNY

bodywork_center_koliber

lomi - POZIOM TERAPEUTYCZNY

W Lomi Lomi Nui na początku rozwijamy umiejętności towarzyszenia innym poprzez dotyk. Budzimy wrażliwość, czucie, uważność, przechodzimy przez detale techniki. Tym razem nauczymy się też co anatomicznie słychać w człowieku. Przeanalizujemy Lomi Lomi Nui pod kątem tego co się porusza w
ciele, dlaczego i na co to wpływa.

KIedy i gdzie

Kurs przeznaczony tylko dla absolwentów kursu podstawowego. Zapraszam uczniów innych nauczycieli. Kurs odbywa się raz w roku.

KURS ODBĘDZIE SIĘ W 2022 | szczegóły wkrótce

Warunkiem przyjęcia na kurs i potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest wysłanie zgłoszenie na maila i wpłata zadatku w wysokości 300 zł maksymalnie do 7 dni po zgłoszeniu. W przypadku rezygnacji z kursu na 40 dni przed jego rozpoczęciem – zadatek nie jest zwracany.

kurs prowadzony jest przez

aga-rybak-bodywork-center-masaz-we-wroclawiu

AGNIESZKA RYBAK

Aga Rybak Certyfikowana nauczycielka i terapeutka Lomi Lomi Nui. Pracą z ciałem zajmuję się od 1995 roku. Stale pogłębiam wiedzę i umiejętności w tym obszarze starając się docierać do źródeł wiedzy, które służą zarówno mojemu rozwojowi osobistemu  jak i podwyższaniu moich kompetencji terapeutycznych. Ukończyłam wiele kursów masażu i technik uzdrawiania ciała u wspaniałych terapeutów i nauczycieli. Praktykuję i doskonalę swój warsztat w kraju i za granicą. Prowadzę, współtworzę i organizuję warsztaty pracy z ciałem. Jednak nade wszystko, to co mam do zaoferowania, to swoje wieloletnie doświadczenie, które  pozwala mi swobodnie wychodzić poza struktury danych metod i spotykać się z Tobą uwzględniając Twoje indywidualne potrzeby. Towarzyszyć Ci na drodze odkrywania siebie z moim pełnym zaangażowaniem i zaufaniem do Twojej wewnętrznej mądrości .

ZAPISZ SIĘ NA KURS

Skorzystaj z formularza, żeby zapisać się na  kurs lub zadać pytanie.