Zapraszam na kurs dla absolwentów

lomi - POZIOM TERAPEUTYCZNY

bodywork_center_koliber

lomi - POZIOM TERAPEUTYCZNY

W Lomi Lomi Nui na początku rozwijamy umiejętności towarzyszenia innym poprzez dotyk. Budzimy wrażliwość, czucie, uważność, przechodzimy przez  detale techniki. To wszystko potrzebuje czasu by mogło się ucieleśnić, a my swobodnie poczuć w tańcu wokół stołu.

pogłębiona praktyka

Kiedy rozwijamy nasze zdolności i kompetencje poszerza się nasze rozumienie  tego co dotykamy, a to daje więcej pewności i możliwości w pracy z innymi. Zdobywanie nowych sposobów patrzenia na człowieka rozwija nie tylko nasz profesjonalizm, ale również odświeża i daje dużo pokarmu dla rozwijania własnej pasji i twórczego potencjału. Dlatego cieszę się, że kurs o którym już dawno Wam mówiłam  zagości w  repertuarze kursu  dla absolwentów Lomi Lomi Nui.

Czego nauczysz się na kursie
LOMI POZIOM TERAPEUTYCZNY

 

Lomi poziom terapeutyczny to zawołanie do tych z Was, którzy chcą poszerzyć możliwości pracy o tematy związane z:

  • Budowaniem bezpiecznej i zaangażowanej, a jednocześnie nieinwazyjnej obecności, która tworzy pole tu i teraz dla Ciebie i klienta. 
  • Umiejętności słuchania i werbalizacji by dać klientom poczucie widzenia i słyszenia, a jednocześnie zapraszać ich do dobrego kontaktu z własnym ciałem.
  • Utrzymaniem szerokiego pola percepcji i zapraszaniem biodynamicznej ciszy, w której uruchamiamy potencjał  zdrowia
  • Pracą na wspieraniu zasobów, by budować dobre nawyki u siebie i klienta
  • Pracą z wzorcami oddechowymi metodą dr Butejki 
  • Nie zabraknie tematów związanych z pracą, kiedy pojawią się “trudne”, kiedy dochodzi do uwolnienia i tego co jako terapeuci Lomi możemy zrobić,  by osoby w naszych dłoniach czuły się bezpiecznie, a my stabilnie.

Szkolenie prowadzi Aga Rybak, certyfikowana nauczycielka Lomi Lomi Nui z wieloletnim doświadczeniem terapeutycznym i dydaktycznym.

Więcej informacji o prowadzącej.

KIedy i gdzie

Kurs przeznaczony tylko dla absolwentów kursu podstawowego. Zapraszam uczniów innych nauczycieli. Kurs odbywa się raz w roku.

Dokładny program kursu pojawi się na początku przyszłego roku. Jeśli jednak już Cię woła, wpisz datę w kalendarz.

27.11- 4.12. 2022
Jaworowy Dom

Warunkiem przyjęcia na kurs i potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest wysłanie zgłoszenie na maila i wpłata zadatku w wysokości 500 zł. Wpłata zadatku jest potwierdzeniem rezerwacji miejsca. W przypadku rezygnacji z kursu na 40 dni przed jego rozpoczęciem – zadatek nie jest zwracany.

NR KONTA 94 1140 2004 0000 3902 7781
w tytule: miesiąc + imię i nazwisko

kurs prowadzony jest przez

aga-rybak-bodywork-center-masaz-we-wroclawiu

AGA RYBAK

Aga Rybak Certyfikowana nauczycielka i terapeutka Lomi Lomi Nui. Pracą z ciałem zajmuję się od 1995 roku. Stale pogłębiam wiedzę i umiejętności w tym obszarze starając się docierać do źródeł wiedzy, które służą zarówno mojemu rozwojowi osobistemu  jak i podwyższaniu moich kompetencji terapeutycznych. Ukończyłam wiele kursów masażu i technik uzdrawiania ciała u wspaniałych terapeutów i nauczycieli. Praktykuję i doskonalę swój warsztat w kraju i za granicą. Prowadzę, współtworzę i organizuję warsztaty pracy z ciałem. Jednak nade wszystko, to co mam do zaoferowania, to swoje wieloletnie doświadczenie, które  pozwala mi swobodnie wychodzić poza struktury danych metod i spotykać się z Tobą uwzględniając Twoje indywidualne potrzeby. Towarzyszyć Ci na drodze odkrywania siebie z moim pełnym zaangażowaniem i zaufaniem do Twojej wewnętrznej mądrości .