Zapraszam na kurs dla absolwentów

lomi i anatomia

bodywork_center_koliber3

lomi i anatomia

W Lomi Lomi Nui na początku rozwijamy umiejętności towarzyszenia innym poprzez dotyk. Budzimy wrażliwość, czucie, uważność, przechodzimy przez detale techniki. Tym razem nauczymy się też co anatomicznie słychać w człowieku. Przeanalizujemy Lomi Lomi Nui pod kątem tego co się porusza w
ciele, dlaczego i na co to wpływa.

co poznasz na kursie
LOMI I ANATOMIA

  • kości, jako rusztowanie i ochrona ciała
  • mięśnie, jako kształt, siła i ruch
  • powięzi, połączenia oraz korelacje jakie tworzą
  • embriologia i układ nerwowy- czyli dlaczego tak ważny jest dotyk
  • neuroprzekaźniki i ich wpływ na nasze samopoczucie
  • układ krwionośny co się w nim zmienia podczas masażu

Wszystko podane w lekki, praktyczny i eksperymentalny sposób. Program kursu skomponowany jest w taki sposób by łatwiej było Ci zrozumieć fizjologię ciała, a poprzez to jej wpływ na uczucia i emocje.

KIedy i gdzie

Kurs przeznaczony tylko dla absolwentów kursu podstawowego. Zapraszam uczniów innych nauczycieli. Kurs odbywa się raz w roku.

W sprawie terminu - wyślij zapytanie

Miejsce:

Cena:

Cena regularna 1350 PLN

Koszty pobytu 650 zł (3 posiłki wegetariańskie, podwieczorek, dostęp do kawy, herbaty, wody, owoców)

Warunkiem przyjęcia na kurs i potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest zgłoszenie i wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 500 zł. W tytule przelewu : miesiąc + imię i nazwisko. W szczególnych przypadkach, zadatek może być przeniesiony na inny kurs nie później niż 40 dni przed rozpoczęciem kursu na który uczestnik/czka  był/a zapisany.

NR KONTA 94 1140 2004 0000 3902 7781 6706
w tytule: miesiąc + imię i nazwisko

kurs prowadzony jest przez

aga-rybak-bodywork-center-masaz-we-wroclawiu

AGNIESZKA RYBAK

Aga Rybak Certyfikowana nauczycielka i terapeutka Lomi Lomi Nui. Pracą z ciałem zajmuję się od 1995 roku. Stale pogłębiam wiedzę i umiejętności w tym obszarze starając się docierać do źródeł wiedzy, które służą zarówno mojemu rozwojowi osobistemu  jak i podwyższaniu moich kompetencji terapeutycznych. Ukończyłam wiele kursów masażu i technik uzdrawiania ciała u wspaniałych terapeutów i nauczycieli. Praktykuję i doskonalę swój warsztat w kraju i za granicą. Prowadzę, współtworzę i organizuję warsztaty pracy z ciałem. Jednak nade wszystko, to co mam do zaoferowania, to swoje wieloletnie doświadczenie, które  pozwala mi swobodnie wychodzić poza struktury danych metod i spotykać się z Tobą uwzględniając Twoje indywidualne potrzeby. Towarzyszyć Ci na drodze odkrywania siebie z moim pełnym zaangażowaniem i zaufaniem do Twojej wewnętrznej mądrości .

Katarzyna sosna

Absolwentka kursu Lomi Lomi Nui, uczennica Agi Rybak

Kasia o sobie: Od 10 lat jestem dyplomowaną specjalistką od masaży. Od 4 lat szkoleniowcem włoskiej firmy Lakshmi, w zakresie pielęgnacji ciała i twarzy. Propagatorką kosmetyki pozytywnej, opierającej się na filozofii piękna osiąganego przy użyciu naturalnych kosmetyków i metod pielęgnacji urody. Praca terapeutki ciała i duszy daje mi ogromną radość i motywuje do działania. Prywatnie jestem hedonistką, lubię spełniać swoje życiowe marzenia i zachcianki, nieustannie uczę się nowych rzeczy, doświadczam i cieszę się życiem.

ZAPISZ SIĘ NA KURS

Skorzystaj z formularza, żeby zapisać się na  kurs lub zadać pytanie. 

bodywork center

Centrum pracy z ciałem skupiające holistyczne masaże i metody uzdrawiania poprzez ciało.

Scroll to Top