Zapraszam na spotkanie absolwentów

WSZYSTKIE STANY ALOHA

“W pojedynkę jesteśmy kroplą. Razem jesteśmy oceanem” 

 Ryunosuke Satoro

bodywork_center_koliber

WSZYSTKIE STANY ALOHA -
SPOTKANIE ABSOLWENTÓW

Wszystkie Stany Aloha to tradycja spotkań, raz w roku, która ma służyć wzajemnemu wsparciu, wymianie myśli, obdarowaniu się dotykiem, zasileniu naszej pasji i twórczej wymianie. To spotkanie jest jak zastrzyk super mocy, który zasila nas wszystkich na długie miesiące.
Intensywny kurs masażu Lomi Lomi Nui

Tworzymy Ohanę

OHANA czyli po hawajsku  rodzina. Ohana  znaczy – “nikt nie pozostaje zapomniany w tyle”, nikt nikogo nie odtrąca ani nie porzuca. Ohana to dom, który ma silne fundamenty i wspólne wartości. Otwarte drzwi, przez które możesz wyruszyć  w swoją stronę, ale kiedy wracacasz do domu zawsze zostaniesz tu dobrze przyjęta/y. Ten dom tworzymy razem. 

Czego możesz się spodziewać

  • porannych sesji automasażu 
  • dużo tańca 
  • wymiennych sesji masażowych 
  • spotkania innych Lomi praktyków
  •  pogłębienia praktyk wspierających płynność i obecność w Lomi
  • i wiele więcej…

spotkanie Prowadzi

Aga Rybak

Jestem edukatorką w obszarze pracy z ciałem , dotyku i praktyk psychosomatycznych.  

Profesjonalnie pracą z ciałem zajmuję się od 1995 roku. Stale pogłębiam wiedzę i umiejętności w tym obszarze starając się docierać do źródeł wiedzy, które służą zarówno mojemu rozwojowi osobistemu  jak i podwyższaniu kompetencji terapeutycznych.

Masażem Lomi Lomi Nui profesjonalnie zajmuję się od 2007 roku, a od 2013 roku z pasją uczę tej praktyki. W tym czasie wykształciłam wielu studentów, którzy są fantastycznymi praktykami. Każdemu z radością kibicuję w sukcesach jakie odnoszą zarówno jako Lomi praktycy jak i ludzie. Rozwinęłam swój styl nauczania, w którym poza strukturą i dobrą techniką istotną rolę, a może nawet najważniejszą odgrywa sztuka obecności w dotyku, która ma wymiar głęboko terapeutyczny. Opracowałam programy zaawansowanych treningów, które dają szansę pogłębiania wiedzy i umiejętności dla studentów Lomi, by mogli podwyższać swoje kompetencje jako specjaliści pracy z człowiekiem poprzez ciało. 

Mahalo  Aga 

Scroll to Top