Zapraszam na spotkanie absolwentów

WSZYSTKIE STANY ALOHA

bodywork_center_koliber

WSZYSTKIE STANY ALOHA -
SPOTKANIE ABSOLWENTÓW

Wszystkie Stany Aloha to tradycja spotkań, raz w roku, która ma służyć wzajemnemu wsparciu, wymianie myśli, obdarowaniu się dotykiem, zasileniu naszej pasji i twórczej wymianie. To spotkanie jest jak zastrzyk super mocy, który zasila nas wszystkich na długie miesiące.

Tworzymy Ohanę

OHANA czyli po hawajsku  rodzina. Ohana  znaczy – „nikt nie pozostaje zapomniany w tyle”, nikt nikogo nie odtrąca ani nie porzuca. Ohana to dom, który ma silne fundamenty i wspólne wartości. Otwarte drzwi, przez które możesz wyruszyć  w swoją stronę, ale kiedy wracacasz do domu zawsze zostaniesz tu dobrze przyjęta/y. Ten dom tworzymy razem. 

Czego możesz się spodziewać

  • porannych sesji automasażu 
  • dużo tańca 
  • wymiennych sesji masażowych 
  • spotkania innych Lomi praktyków
  • i wiele więcej…

Spotkanie prowadzone jest przez

Aga-rybak-bosywork-center-masaz-wroclaw (4)

AGA RYBAK

Aga Rybak Certyfikowana nauczycielka i terapeutka Lomi Lomi Nui. Pracą z ciałem zajmuję się od 1995 roku. Stale pogłębiam wiedzę i umiejętności w tym obszarze starając się docierać do źródeł wiedzy, które służą zarówno mojemu rozwojowi osobistemu  jak i podwyższaniu moich kompetencji terapeutycznych. Ukończyłam wiele kursów masażu i technik uzdrawiania ciała u wspaniałych terapeutów i nauczycieli. Praktykuję i doskonalę swój warsztat w kraju i za granicą. Prowadzę, współtworzę i organizuję warsztaty pracy z ciałem. Jednak nade wszystko, to co mam do zaoferowania, to swoje wieloletnie doświadczenie, które  pozwala mi swobodnie wychodzić poza struktury danych metod i spotykać się z Tobą uwzględniając Twoje indywidualne potrzeby. Towarzyszyć Ci na drodze odkrywania siebie z moim pełnym zaangażowaniem i zaufaniem do Twojej wewnętrznej mądrości .

KIedy i gdzie

7-10.04.202

Dom Pod Sowa, Nawojów Śląski 50, 59-800 Lubań
Spotykamy się 7.04 o godz 17.00
Kończymy 10.04 o godz 17.00

CENA:

300 zł – spotkanie

520  – koszty pobytu i wyżywienia (3 posiłki wegetariańskie, owoce, dostęp do wody, kawy i herbaty)

 

Uwaga – dla pierwszych 14 osób jest zagwarantowane spanie w pokojach

Scroll to Top