Letnia filia Bodywork Center

PAUZA

bodywork_center_koliber3

To piękne miejsce urzekło mnie od pierwszego postawienia stopy. Wierzę, że tak samo jak gabinet we Wrocławiu, w letnim sezonie będzie Wam służyła PAUZA – Spa na plaży. Dla tych z Was, którzy lubią masaż, piasek, szum morza, ciepłe promienie słońca to miejsce przyniesie dużo ukojenia. Ja PAUZĘ pokochałam całą sobą.

relaks

masaŻ

regeneracja

bodywork_center_koliber3

Zatrzymaj się na plaży. A dokładniej, zatrzymaj się na plaży, gdzie czeka na Ciebie Pauza – miejsce, w którym czas staje w miejscu. Zatrzymaj się na masaż, relax lub poranną jogę. Przekonaj się i odwiedź nas w Świnoujściu. Czekamy na Ciebie na plaży, codziennie od 20 czerwca do 15 września.

Aga Rybak

PODARUJ SOBIE TEN MOMENT

Nasza specjalizacja to masaŻ

Lomi lomi nui

Masaż Lomi Lomi Nui  polega na łączeniu długich i miękkich ruchów z sekwencjami rotacji i rozciągania, które mają na celu dotarcie w delikatny i nieagresywny sposób do głębiej ukrytych mięśni i tkanek głęboko je odprężając.

 Ten rodzaj rozluźniania działa na poziomie komórkowym, uwalniając stresy i napięcia, które kumulują się w naszym ciele podczas całego życia i  blokują naturalny, harmonijny przepływ energii. Takie blokady  są odczuwalne najczęściej w postaci dyskomfortu w ciele, pojawiających się urazów lub nawet chorób. 

Rozluźnienie na poziomie cielesnym, prowadzi do rozluźnienia na poziomie umysłowym i emocjonalnym,  dlatego po sesji masażu Lomi Lomi Nui czujemy się nie tylko zregenerowani na poziomie fizycznym, ale nabieramy pozytywnego i radosnego nastawienia do siebie i świata. Przemiany na poziomie komórkowym, które zachodzą w naszym ciele powodują także głębszą reakcje – pozwalają dotrzeć do pokładów siły i zdrowia, które są w nas obecne, po to żeby z nich korzystać każdego dnia naszego życia.

bodywork_center_koliber3

Przyjdź, odwiedź nas, pogadaj, pobujaj się w naszej ulubionej hamako – huśtawce, daj się zabrać kojącym dźwiękom morza i  głębokiemu relaksowi wybierając jeden z naszych topowych masaży. A później, pod niebem  z widokiem na morze odpocznij w naszej strefie relaksu.

godziny otwarcia:

Codziennie od 10.00 do 18.00

2009

W Świnoujściu od 2009

Zobacz lokalizacje

ZespóŁ pauzy

Do zespołu Pauzy zaprosiłam osoby, które ukończyły cykl szkoleń pod moim przewodnictwem w Bodywork Center, i dla których masaż podobnie jak dla mnie jest sztuką na najwyższym poziomie. Nasza specjalizacją jest masaż Lomi Lomi Nui oraz KAHI.

Poznaj zespół wspaniałych specjalistów!

Jestem Emilia i moim ogromnym pragnieniem jest żyć radośnie, pełnią życia, mając poczucie wykorzystania całości swojego potencjału, jak i możliwości, które pojawiają się na mojej drodze.
Pasją, dzięki której czuję się spełniona i dzięki której codziennie wzrastam coraz wyżej, jest masaż. Moją specjalnością jest hawajski masaż Lomi Lomi Nui i to ten system zafascynował mnie, zanim jeszcze dowiedziałam się, czym dokładnie jest.
Uwielbiam spotkania z ludźmi, uwielbiam patrzeć, jak masowane ciało krok po kroku relaksuje się, zrzuca z siebie napięcia, robi się lekkie.
Każde spotkanie przy masażowym stole uczy mnie czegoś, ale i wnosi do mojego życia coś, z czego sama prędzej, czy później czerpię. Masaż to dla mnie okazja do złapania jeszcze jednej odrobiny lekkości, do płynięcia.
Praca z ciałem okazała się być moja wielką pasją, która zupełnie zmieniła moje życie, wnosząc do niego jakości, pojawiające się, gdy robimy to, co kochamy. To takie łaskotanie w środku, które jest chyba jakąś oznaką poczucia spełnienia i fascynacji życiem.
Jestem przeszczęśliwa, że tegoroczne lato spędzę na nadbałtyckiej plaży, przyczyniając się do zwiększenia poziomu rozluźnienia, lekkości i dobrostanu osób, które zdecydują się przyjąć masaż.
Jestem absolwentką cyklu szkoleń pod przewodnictwem Agi Rybak Bodywork Center Aga Rybak, z których najważniejsze są intensywne kursy Lomi Lomi Nui, kurs Lomi terapeutyczny masaż twarzy, kurs masażu KA-HI Body Art. Systematycznie pogłębiam swoją wiedzę, umiejętności i doświadczenie nieustannie praktykując i rozwijając się na kolejnych kursach i wyjazdach.
Znakomity masażysta, w swojej pracy harmonizuje warsztatową skrupulatność z wrażliwością na indywidualne potrzeby klientów. Empatię i otwartość na ludzi łączy z energią i zaangażowaniem, aktywnie szukając recepty na poprawę świata wokół siebie. Weganin, praktykuje jogę wierząc, że praca nad sobą jest najlepszą drogą dla niesienia pomocy innym. Na co dzień żywiołowy oraz chętny nowych wrażeń, nurkuje, żegluje, jeździ na nartach i trenuje taniec towarzyski.
Swoją przygodę z masażem rozpoczął w 2011 roku. Od tego czasu systematycznie szkoli się pod kierunkiem Agi Rybak Bodywork Center Aga Rybak a także innych specjalistów masażu.
Jego specjalność to hawajski masaż Lomi Lomi Nui. Jednak śmiało możemy powiedzieć, że każdy masaż w wykonaniu Krzysztofa jest niezapomnianym wrażeniem
Twórczyni i właścicielka holistycznego centrum pracy z ciałem Bodywork Center Aga Rybak oraz Letniego SPA na plaży PAUZA. Certyfikowana terapeutka i nauczycielka hawajskiego masażu Lomi Lomi Nui, a także Life Impressions Bodywork oraz lekcji ruchu metodą  Ilan Lev.
Certyfikowana terapeutka terapii czaszkowo-krzyżowej w ujęciu biodynamicznym. Autorka programu KA- HI Body Art oraz Lomi terapeutyczny masaż twarzy.
Twórczyni i właścicielka holistycznego centrum pracy z ciałem Bodywork Center Aga Rybak oraz Letniego SPA na plaży PAUZA. Certyfikowana terapeutka i nauczycielka hawajskiego masażu Lomi Lomi Nui, a także Life Impressions Bodywork oraz lekcji ruchu metodą  Ilan Lev.
Certyfikowana terapeutka terapii czaszkowo-krzyżowej w ujęciu biodynamicznym. Autorka programu KA- HI Body Art oraz Lomi terapeutyczny masaż twarzy.

szkolenia w bodywork center

Kursy masażu są dla tych, którzy chcą włączyć masaż do swojej ścieżki zawodowej, pogłębić  dotychczasową praktykę oraz dla tych, którzy chcą nauczyć się świadomego dotyku, aby dzielić się nim z najbliższymi.

zrób sobie pauzę,
zatrzymaj się u nas.