Bodywork Center Aga Rybak

KURSY

KURSY MASAŻU
w bodywork center

Kursy masażu są dla tych, którzy chcą włączyć masaż do swojej ścieżki zawodowej, pogłębić  dotychczasową praktykę oraz dla tych, którzy chcą nauczyć się świadomego dotyku, aby dzielić się nim z najbliższymi.

Aga-Rybak-Bodywork-fotografie-Grzegorz-Golebiowski-053

Poznaj podstawy hawajskiej metody pracy z ciałem Lomi Lomi Nui. Nauka masażu Lomi Lomi to radosne i wyzwalające doświadczenie! Przygoda, która może odmienić Twoje życie, relacje i doświadczanie rzeczywistości

Lomi-terapeutyczny masaz twarzy-kursy-aga-rybak (15)

To holistyczna praca, która przede wszystkim ma na celu rozluźnienie, wzmocnienie i wyciszenie układu nerwowego przynosząc dobrostan do całego organizmu. 

Kurs-KAHI-Bodywork Center (9)

KA-HI Body Art to holistyczna praca z ciałem oparta na mądrości hawajskiej oraz na współczesnych praktykach cielesnych, podczas której przy zachowaniu najwyższej jakości dotyku i jego precyzji, w delikatnej, ale głębokiej pracy na tkankach, rozluźnianiu stawów a także wprowadzaniu delikatnego ruchu szukamy dróg do obudzenia ciała i jego czucia. 

kurs-lomi-lomi-wroclaw

Kurs przeznaczony jest dla osób, które ukończyły kurs podstawowy i Lomi Lomi Nui.

Aga-Rybak-Bodywork-fotografie-Grzegorz-Golebiowski-055

Jeśli nie masz czasu lub przestrzeni na grupowy, wyjazdowy kurs Lomi Lomi Nui możesz zrealizować program kursu w sposób indywidualny w Bodywork Center we Wrocławiu. Kurs obejmuje 25 godzin szkoleniowych jeden na jeden z nauczycielem- Agą Rybak, dzięki czemu otrzymujesz jej pełną uwagę i zaangażowanie. 

Aloha Silent Retreat (7)

Praktyka ciszy  dla uzyskania  wewnętrznego  wglądu i odzyskania kontaktu  ze swoim centrum, by z tego miejsca nauczyć się nawigować w świecie zewnętrznym.

Jestem pod nieustającym w sobie wrażeniem umiejętności nauczycielskich, trenerskich Agnieszki. Wszechstronne kwalifikacje, kompetencje, wyczucie, życzliwość, spokój, profesjonalizm. Dziękuję za to spotkanie i śpieszę zapisać się na kolejne.

Anka

Wspaniałe spotkanie. Nauka u Agi to dużo więcej niż nauka techniki masażu, to przede wszystkim głębokie doświadczenie obecności, bycia w ciele, uważności i miłości. Błogość, rozpłynięcie, miękkość akceptacja – Aga jest cudowną przewodniczką po tych jakościach, wskazuje drogę, ale też pozostawia przestrzeń na własne eksploracje. Ach, zazdroszczę tym, którzy mają ten kurs jeszcze przed sobą!

Malina

Dzięki niezwykłemu układowi wydarzeń również miałem to szczęście uczestniczyć w warsztatach LOMI LOMI NUI. Do tej szczególnej atmosfery zrozumienia i nieoceniającego prowadzenia kursu, w pamięci mocno pozostało mi doświadczenie stanu radości bycia w ciele, poczucie mocnego stąpania po ziemi, z umysłem spokojnym, otwartym na inspiracje, z jednoczesnym poczuciem własnej mocy. To był stan doskonałej harmonii i integracji. Najwspanialsze, że dając masaż ta energia powraca. Szczerze polecam!

Mateusz

bodywork center

Centrum pracy z ciałem skupiające holistyczne masaże i metody uzdrawiania poprzez ciało.