Bodywork Center Aga Rybak

KURSY

bodywork_center_koliber

CERYFIKOWANY KURS MASAŻU
LOMI LOMI NUI

Z radością zapraszam Was na kolejny kurs hawajskiego masażu Lomi Lomi Nui, który odbędzie się:  

29.05 – 6.06.2021

Na kursie, poprzez dokładną strukturę masażu Lomi Lomi Nui uczymy się sztuki dobrego, głębokiego dotyku tak byś po kursie umiała/umiał wykonać pełny dwugodzinny masaż.

Uczymy się słuchać ciała i podążać za jego impulsami, byśmy potrafili towarzyszyć innym życzliwym, nieinwazyjnym dotykiem. 

Poznajemy bezpieczne narzędzia i sposoby wspierające uwalnianie napięć. 

Doświadczamy ruchu by przypomnieć sobie, o twórczym potencjale drzemiącym w każdym z nas, a także ze swobodą towarzyszyli  tańcem wokół stołu, na którym leży masowana osoba. Ze wsparciem oddechu, rytmu i muzyki. 

Budujemy abecadło narzędzi, byś mogła/mógł po kursie stworzyć własną bibliotekę doświadczenia i wiedzy po której będziesz się pewnie poruszać. 

Osadzamy się w spokojnym umyśle, który pozwala spoglądać w niezmącony sposób na to co spotykamy. 

Jest to bardzo twórcze i radosne doświadczenie.

pozostałe kursy

Rozwiń potencjał. Zdobywaj nowe umiejętności.

zaawansowane kursy tematyczne dla absolwentów kursu lomi lomi nui

bodywork_center_koliber

Dla tych, którzy ukończyli poziom podstawowy i chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności pracy przy stole. Ten kurs jest wzbogaceniem Twojego warsztatu, możliwością odświeżenia wiedzy i doskonałym wsparciem w Twoim dalszym rozwoju.


Kolejny zaawansowany kurs;

Sztuka obecności – Silent Retreat 

wrzesień 2021

kurs anatomii dla absolwentów kursu lomi lomi nui

bodywork_center_koliber

Dla absolwentów, którzy pragną poszerzyć wiedzę z zakresu anatomii i fizjologii człowieka. Analizujemy Lomi Lomi Nui pod kątem tego co się porusza, dlaczego i na co to wpływa. Kurs współprowadzi ze mną Katarzyna Sosna.

Najbliższy kurs

Lomi Lomi Nui i Anatomia 

23.06 – 27.06.2021

kurs indywidualny lomi lomi nui

bodywork_center_koliber

Jeśli nie masz czasu lub przestrzeni na grupowy, wyjazdowy kurs Lomi Lomi Nui możesz zrealizować program  kursu w sposób indywidualny w Bodywork Center we Wrocławiu. Kurs obejmuje 25 godzin szkoleniowych jeden na jeden z nauczycielem, dzięki czemu otrzymujesz moją pełną uwagę i zaangażowanie. Na kursie zwykle jako „ciało towarzyszące”- czyli do praktyki dla Ciebie jest absolwent/ absolwentka moich kursów. Dzięki temu dostajesz dobry, wspierający feedback oraz otrzymujesz masaż u zaawansowanego praktyka. Terminy ustalamy indywidualnie w formie cotygodniowych zajęć lub skondensowanych dni.

W sprawie kursu indywidualnego skontaktuj się bezpośrednio z Agą.

KURS Ka-hi

bodywork_center_koliber

Ka – HI Body Art jest moim autorskim masażem, który opieram na mądrości hawajskich praktyk cielesnych i zachodniej wiedzy Life Impressions Bodywork. Są to metody, które najbardziej na mnie wpłynęły zarówno na poziomie rozwoju osobistego jak i podwyższania kompetencji terapeutycznych. KA-HI Body Art to holistyczna praktyka, podczas której przy zachowaniu najwyższej jakości dotyku i jego precyzji, w delikatnej ale głębokiej pracy na tkankach, rozluźnianiu stawów, a także wprowadzaniu delikatnego ruchu szukamy dróg do obudzenia ciała i jego czucia.

Najbliższy warsztat wprowadzający 20.03.2021

KURS Ilan Lev MEthod

bodywork_center_koliber

ILM jest holistyczną formą terapii manualnej, która polega na wprowadzeniu delikatnego ruchu w ciało klienta i  poszukiwaniu jego naturalnego rytmu. Takiego, który nie wywołuje konfliktów podczas zabiegu oraz dostarcza mu nowych informacji o ciele i jego funkcjonowaniu. Jednocześnie stwarza lepsze warunki do odkrywania pełnej mobilności, swobody i klarowności. W ten sposób zapraszamy na nowo ruch do tych obszarów ciała, które zostały „odcięte” wskutek kontuzji, bólu lub trudnych doświadczeń emocjonalnych. W rezultacie osoba odbierająca zabieg odzyskuje zdolność zintegrowanej komunikacji całego ciała, mobilność i witalność.

Najbliższy kurs ILAN LEV METHOD rozpocznie się w kwietniu 2021. Więcej szczegółów na www.ilanlev.org

KURS Sztuka dotyku

bodywork_center_koliber

Dłońmi możemy tworzyć relacje życzliwości z tymi których dotykamy. Sam dotyk, kiedy jest uważny staje się podstawą budowania dialogu. Nikogo nie pozostawia obojętnym. Trudno go czymkolwiek zastąpić, ponieważ jest najważniejszym naszym zmysłem. Dobry dotyk, jego miękkość, ciepło, siła, klarowność, delikatność i moc komunikuje najważniejszą informację jaką tworzymy pomiędzy dotykanym a dotykającym. Sztuka Dotyku to spotkania indywidualne i kameralne kursy dla tych, którzy chcą oswoić dotyk i odkryć  dla siebie i bliskich jego moc.

Zapytaj o więcej informacji.

Mentoring dla absolwentów moich kursów oraz praktyków bodywork

To indywidualne spotkanie, jeden na jeden na żywo lub online. Czas na Twoje pytania, wątpliwości, powtórzenia, rozszerzenia. 

zdjęcia z kursów
lomi lomi nui

OPinie o kursie
Lomi Lomi

Jestem pod nieustającym w sobie wrażeniem umiejętności nauczycielskich, trenerskich Agnieszki. Wszechstronne kwalifikacje, kompetencje, wyczucie, życzliwość, spokój, profesjonalizm. Dziękuję za to spotkanie i śpieszę zapisać się na kolejne.

Anka

Wspaniałe spotkanie. Nauka u Agi to dużo więcej niż nauka techniki masażu, to przede wszystkim głębokie doświadczenie obecności, bycia w ciele, uważności i miłości. Błogość, rozpłynięcie, miękkość akceptacja – Aga jest cudowną przewodniczką po tych jakościach, wskazuje drogę, ale też pozostawia przestrzeń na własne eksploracje. Ach, zazdroszczę tym, którzy mają ten kurs jeszcze przed sobą!

Malina

Dzięki niezwykłemu układowi wydarzeń również miałem to szczęście uczestniczyć w warsztatach LOMI LOMI NUI. Do tej szczególnej atmosfery zrozumienia i nieoceniającego prowadzenia kursu, w pamięci mocno pozostało mi doświadczenie stanu radości bycia w ciele, poczucie mocnego stąpania po ziemi, z umysłem spokojnym, otwartym na inspiracje, z jednoczesnym poczuciem własnej mocy. To był stan doskonałej harmonii i integracji. Najwspanialsze, że dając masaż ta energia powraca. Szczerze polecam!

Mateusz

zadaj pytanie lub

Aga-Rybak-Bodywork-fotografie-Grzegorz-Golebiowski-066

Centrum pracy z ciałem skupiające holistyczne masaże i metody uzdrawiania poprzez ciało.

Masaże/sesje indywidulane/kursy/szkolenia/warsztaty konsultacje/sesje online 

Lubimy to co robimy i robimy to dobrze.

kontakt

ul. Małachowskiego 4/2, 50-084 Wrocław

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial