Bodywork Center Aga Rybak

KURSY

bodywork_center_koliber

KURS MASAŻU
w bodywork center

Kursy masażu są dla tych, którzy chcą włączyć masaż do swojej ścieżki zawodowej, pogłębić  dotychczasową praktykę oraz dla tych, którzy chcą nauczyć się świadomego dotyku, aby dzielić się nim z najbliższymi.

Opinie o kursach
w bodywork center

Jestem pod nieustającym w sobie wrażeniem umiejętności nauczycielskich, trenerskich Agnieszki. Wszechstronne kwalifikacje, kompetencje, wyczucie, życzliwość, spokój, profesjonalizm. Dziękuję za to spotkanie i śpieszę zapisać się na kolejne.

Anka

Wspaniałe spotkanie. Nauka u Agi to dużo więcej niż nauka techniki masażu, to przede wszystkim głębokie doświadczenie obecności, bycia w ciele, uważności i miłości. Błogość, rozpłynięcie, miękkość akceptacja – Aga jest cudowną przewodniczką po tych jakościach, wskazuje drogę, ale też pozostawia przestrzeń na własne eksploracje. Ach, zazdroszczę tym, którzy mają ten kurs jeszcze przed sobą!

Malina

Dzięki niezwykłemu układowi wydarzeń również miałem to szczęście uczestniczyć w warsztatach LOMI LOMI NUI. Do tej szczególnej atmosfery zrozumienia i nieoceniającego prowadzenia kursu, w pamięci mocno pozostało mi doświadczenie stanu radości bycia w ciele, poczucie mocnego stąpania po ziemi, z umysłem spokojnym, otwartym na inspiracje, z jednoczesnym poczuciem własnej mocy. To był stan doskonałej harmonii i integracji. Najwspanialsze, że dając masaż ta energia powraca. Szczerze polecam!

Mateusz

zdjęcia z kursów
w bodywork center

zadaj pytanie lub zapisz się na kurs

Lomi-terapeutyczny masaz twarzy-kursy-aga-rybak (6)