Masowała mnie Aga, masował i Paweł. Każde wydobywało ze mnie zatrzymane emocje w inny sposób. Tak samo subtelnie, z zaangażowaniem, z szacunkiem co we mnie na ten moment jest. Aga z kobiecą czułością, zrozumieniem. Paweł z akceptacją, kojącym dotykiem. Polecam ich oboje, niezwykle się dobrali tworząc wspólną przestrzeń.

Joanna Kodłubańska

aga-rybak-bodywork-center-masaz-we-wroclawiu

aga Rybak

Pracą z ciałem zajmuję się od 1995 roku. Stale pogłębiam wiedzę i umiejętności w tym obszarze starając się docierać do źródeł wiedzy, które służą zarówno mojemu rozwojowi osobistemu jak i podwyższaniu moich kompetencji terapeutycznych. Ukończyłam wiele kursów masażu i technik uzdrawiania ciała u wspaniałych terapeutów i nauczycieli. Praktykuję i doskonalę swój warsztat w kraju i za granicą. Prowadzę, współtworzę i organizuję warsztaty pracy z ciałem.

Aga-rybak-bosywork-center-masaz-wroclaw (12)

Paweł czekaj

Wiele lat temu pomoc ludziom w polepszaniu jakości ich życia, stała się moją pasją i życiową misją, a masaż jest jednym z najdoskonalszych narzędzi, jakie dostałem w swoje ręce. Miałem szczęście uczyć się od wspaniałych terapeutów, ale również spotkać na swej drodze masażystów, którzy mi pomagali wracać do zdrowia. Dzięki tym doświadczeniom wiem, jaką moc masaż posiada.

 

lomi lomi na 4 ręce

Spróbuj tego niezwykłego doświadczenia.

Scroll to Top