masaże Agi

Masaż Lomi Lomi Nui

Masaż Lomi Lomi  Nui we współczesnej wersji to dwugodzinny rozluźniający masaż, który polega na łączeniu długich i miękkich ruchów z sekwencjami rotacji i rozciągania. Ruchy te mają na celu dotarcie w delikatny i nieagresywny sposób do ukrytych mięśni i tkanek głęboko je odprężając. Ten rodzaj rozluźniania prowadzi do uwolnienie stresów i napięć na poziomie komórkowym, które kumulują się w naszym ciele podczas całego życia i blokują naturalny, harmonijny przepływ energii. Blokady takie są odczuwalne  najczęściej w postaci dyskomfortu w ciele, pojawiających się urazów lub nawet chorób. Rozluźnienie na poziomie cielesnym, prowadzi do rozluźnienia na poziomie mentalnym  i emocjonalnym, dlatego właśnie po sesji masażu Lomi Lomi Nui czujemy się nie tylko zregenerowani na poziomie fizycznym, ale nabieramy pozytywnego i radosnego nastawienia do siebie i świata. Przemiany na poziomie komórkowym, które zachodzą w naszym ciele powodują także głębszą reakcję – pozwalają dotrzeć do pokładów siły i zdrowia, które są w nas obecne, po to żeby z nich korzystać każdego dnia naszego życia.

ilan-lev-method-aga-rybak-bodywork-center

ZABIEG ILAN LEV METHOD

Metoda Ilan Lev to forma pracy z ciałem, która pozwala pacjentowi rozwinąć jego pełny potencjał i uwolnić się od blokad utrudniających codzienne funkcjonowanie na poziomie fizycznym i psychicznym. Pozwala na przezwyciężenie utrudnień w układzie ruchu, jak i blokad umysłowych. Podczas zabiegu w pełni ubrany pacjent leży, bądź siedzi na specjalnym stole, a terapeuta porusza nim łagodnie, zmieniając dynamikę ruchu i kierunki.

aga-rybak-bodywork-center-masaz-we-wroclawiu

Terapia cranio
Biodynamiczna Terapia czaszkowo- krzyżowa

Biodynamiczna Terapia Czaszkowo-Krzyżowa jest metodą terapeutyczną wspomagającą naturalne zasoby organizmu do zachowania zdrowia. Stosując delikatny, nieinwazyjny dotyk wzmacniamy cały system człowieka, dzięki czemu powstaje bezpieczne środowisko dla naturalnej ekspresji życia. Wówczas ciało może pokazać problemy, a dzięki wsparciu terapeuty skorzystać z wewnętrznej inteligencji, która jest nośnikiem zdrowia wspiera cały system w utrzymaniu równowagi.

masaż twarzy Lomi

Masaż twarzy, głowy i karku jest kombinacją

  • precyzyjnych ruchów masażu powięziowego, który uwalnia głębokie napięcia
  • delikatności terapii czaszkowo- krzyżowej, która działa na rozluźnienie szwów czaszki
  • płynności masażu hawajskiego, który dzięki długim ruchom łagodzi i wycisza

Głowa wraca na prawidłową pozycję, oczy odzyskują blask, twarz promienieje, a ramiona się otwierają. Tworzy się większa przestrzeń . Myśli stają się jaśniejsze i klarowniejsze. Przychodzi uczucie wolności, a wraz z nim potencji życia.

ka-hi body art

KA- HI Body Art jest moim autorskim masażem, który opieram na mądrości hawajskich praktyk cielesnych i zachodniej wiedzy (Life Impressions Bodywork). W obu metodach mam kilkunastoletnie doświadczenie, które ujęłam integrując je w nowy sposób prowadzenia terapii manualnej. 

KA-HI Body Art holistyczna praktyka, podczas której przy zachowaniu najwyższej jakości dotyku i precyzji, w delikatnej ale głębokiej pracy na tkankach, a także wprowadzaniu delikatnego ruchu szukamy dróg do obudzenia ciała i jego czucia. W zależności od potrzeb może to być łagodny lub intensywny zabieg.

Każda sesja stanowi niepowtarzalny dialog.

odciski życia
LIFE IMPRESSION BODYWORK

Metoda pracy z “odciskami życia” (Life Impressions Bodywork Therapy) to wyjątkowo skuteczna metoda pracy z ciałem, składająca się z dwóch gałęzi – pierwszą z nich są lekcje ruchu, a drugą subtelna praca poprzez “świadomy dotyk” na układzie kostnym i powięziowym. Sesje tej terapii w naszym gabinecie możesz komponować dowolnie,  korzystając tylko z terapii lub lekcji ruchu lub stosować je wymiennie.  

masaże Pawła

Masaż relaksacyjny na skrzyżowaniu kultur

To masaż relaksacyjny, czerpiący z tradycji chińskiej, hawajskiej i indyjskiej to idealne antidotum na zmęczenie zarówno fizyczne, psychiczne, jak i emocjonalne. Szybkie tempo życia, nadmiar stresu, problemy, brak wystarczającej ilości ruchu, ciągłe napięcie psychiczne i wiele innych czynników, sprawiają, że czujemy się przemęczeni i pozbawieni energii. Masaż relaksacyjny działa leczniczo na obolałe i napięte mięśnie oraz jest prawdziwą przyjemnością zarówno dla ciała jak i „duszy”. Masowanie pleców, karku i innych partii ciała, sprawia, że możemy się w pełni odprężyć, oderwać choć na chwilę od codziennej dawki „życia” i nabrać energii, tak potrzebnej do codziennego funkcjonowania.

Masaż gorącymi kamieniami Ratnaabhyanga

Masaż gorącymi kamieniami Ratnaabhyanga to masaż mający swe korzenie w Ajurwedzie. Głównym celem masażu jest przywracanie i utrzymywanie pierwotnej równowagi naszego organizmu.

W trakcie ceremonii kojący dotyk dłoni, ciepło rozgrzanych kamieni półszlachetnych, dobroczynne działanie olejów sprawiają, że nasze ciało odpręża się, a my wnikamy w głąb siebie i odrywamy się od otaczającej nas rzeczywistości. Wykorzystując moc, którą emanują jaspisy, karneole, awenturyny, tygrysie oczy, ametysty, lapisy lazuli, kwarce różowe i kryształy górskie, wspomagające ten proces siłą aromaterapii, pobudzamy proces przywracania pierwotnej równowagi na wszystkich poziomach.

Masaż gorącymi kamieniami wulkanicznymi

Masaż gorącymi kamieniami wulkanicznymi to wszystkie dobrodziejstwa, które niesie ze sobą klasyczny masaż  relaksacyjny, wzbogacony o uczucie ciepła płynące z wnętrza nagrzanych kamieni wulkanicznych. Nasze ciało, oprócz pełnego dotyku masujących je dłoni, czerpie przyjemność z wnikającej w nie głęboko temperatury z  zastygłej i oszlifowanej przez ocean lawy. Kamienie wulkaniczne pochodzą z położonej na południu Islandii magicznej Czarnej Plaży Reynisfjara, gdzie własnoręcznie je zebrałem.

Opinie

naszych klientów

bodywork center

Centrum pracy z ciałem skupiające holistyczne masaże i metody uzdrawiania poprzez ciało.