biblioteka
wiedzy o masażach

”To właśnie w głębinach ciszy odnawiamy się,tam pamiętamy kim jesteśmy. ”

Donald van Howten

Metoda Life Impressions bazuje na pracy z całym ciałem traktując je jako „płynną świadomość”. Tym samym terapeuci nie narzucają procesu przemienny tylko towarzyszą w drodze. Każdy ma swój czas i wybór. Ciało jest cudownie mądre i nasz układ nerwowy uczy się wciąż na nowo, między innymi przez porównywanie różnic. W naszym organizmie zapisane są wzorce postaw i zachowań. Odpowiednia praca z ciałem umożliwia uwolnienie się od ograniczających schematów funkcjonowania, co prowadzi do złagodzenia dolegliwości, rozjaśnienia umysłu i ukojenia ducha. Brzmi niesamowicie? Energia, którą nosisz w sobie jest czymś niesamowitym.

Aga-Rybak-Bodywork-fotografie-Grzegorz-Golebiowski-069
bodywork_center_koliber

TERAPIA LIFE IMPRESSION BODYWORK - ODCISKI ŻYCIA

Metoda pracy z “odciskami życia” (Life Impressions Bodywork Therapy) to wyjątkowo skuteczna metoda pracy z ciałem, składająca się z 2 galezi – pierwszą z nich są lekcje ruchu, a drugą subtelna praca poprzez “świadomy dotyk” na układzie kostnym i powięziowym. Sesja tej terapii w naszym gabinecie możesz komponować dowolnie, korzystając tylko z terapii lub lekcji ruchu lub stosować je wymiennie.  

Aga-Rybak-Bodywork-fotografie-Grzegorz-Golebiowski-077

LEkcje Ruchu

To prowadzona lekcja naturalnego, intuicyjnego ruchu/tańca, która ma na celu rozpoznać i zmieniać stare wzorce, tym samym re-organizując całą strukturę “wnętrza”, aby była bardziej efektywna, elastyczna i otrzymywała wsparcie od całego ciała. Ponieważ nasz układ nerwowy uczy się poprzez porównywanie różnic, a w naszym ciele są zapisane różne wzorce, poprzez poruszanie się w sposób zupełnie inny niż ten nawykowy sprawiamy, że poszerzamy świadomość ciała, tym samym zaczynając myśleć w bardziej elastyczny i otwarty sposób.

ZABIEG MANUALNY

Zabieg odbywa się w ubraniu i polega na utrzymaniu bardzo delikatnego, a jednocześnie głębokiego dotyku tak, aby wzmacniać wsparcie i poczucie bezpieczeństwa, a nie mechanicznie aplikować nowy wzór. Nie chodzi o to, żeby coś naprawiać lub wyrównywać, ale żeby w ramach poczucia bezpieczeństwa, z uwzględnieniem osobistych ograniczeń pozwolić Ci na utrzymywanie zwiększonej świadomości. Pozwala to „wyłączyć” nawykowe zachowania i harmonizować mięśnie, organy wewnętrzne oraz tkanki. 

Aga-Rybak-Bodywork-fotografie-Grzegorz-Golebiowski-074

Do zobaczenia w Bodywork Center

o nas

Centrum pracy z ciałem skupiające holistyczne masaże i metody uzdrawiania poprzez ciało.
Masaże – sesje indywidulane – kursy – szkolenia
warsztaty – konsultacje – sesje online.

kontakt

ul. Małachowskiego 4/2, 50-084 Wrocław