Biblioteka
wiedzy o masażach ​

Masaż Ka - HI
Body Art

“Uwielbiam te rodzaje masażu, które można wykonać na ziemi. Kiedy osoba otrzymująca i dająca może osadzić się z własnym ciężarem na ziemi. Ziemia wówczas staje się naszym towarzyszem, który daje podparcie, chociaż jest to na co dzień niewidoczne.” 

Aga Rybak

bodywork_center_koliber

Ka - HI body art

Ka – HI Body Art jest moim autorskim masażem, który opieram na mądrości hawajskich praktyk cielesnych i zachodniej wiedzy Life Impressions Bodywork. Są to metody, które najbardziej na mnie wpłynęły zarówno na poziomie rozwoju osobistego jak i podwyższania kompetencji terapeutycznych.
 
KA-HI Body Art to holistyczna praca, podczas której przy zachowaniu najwyższej jakości dotyku i jego precyzji, w delikatnej ale głębokiej pracy na tkankach, rozluźnianiu stawów a także wprowadzaniu delikatnego ruchu szukamy dróg do obudzenia ciała i jego czucia. Uwzględniamy przy tym naturalne zasoby i osobiste ograniczenia osoby przyjmującej zabieg. Poprzez ruch, dotyk i zaproszenie oddechu osoba przyjmująca KA – HI otrzymuje wsparcie po to, aby mogła świadomie koncentrować się w stronę własnego środka i obserwować, jak pod wpływem głębokiego rozluźnienia wyłącza nawykowe utrzymywanie napięcia, i tym samym osiąga większy spokój. W zależności od potrzeb może to być łagodna lub intensywna praca.
 
KAHI z hawajskiego języka oznacza jedność, delikatny dotyk, płomień. 
Jego rdzeń KA oznacza ruch, HI – płynąć. W wolnym tłumaczeniu KAHI oznacza swobodnie płynący ruch, doświadczenie przepływu i swobody.
 
KA – HI Body Art wykonywany jest w luźnym ubraniu, bez użycia oleju na specjalnym futonie leżącym na ziemi, dzięki czemu osoba otrzymująca zabieg ma więcej punktów podparcia i szybciej może się rozluźnić.
Aga-rybak-bosywork-center-masaz-wroclaw (11)

Ka -HI Body Art obejmuje:

  • Zabieg wykonywany bez oleju, w luźnym ubraniu. Stosujemy lekki dotyk, rozluźnianie stawów, rotacje, kołysanie, rozluźnianie mięśniowo -powięziowe.
  • Lekcje ruchu, które są uzupełnieniem terapii, jak też służą do wykorzystywania w codziennym życiu, są doskonałym wsparciem w radzeniu sobie z codziennymi napięciami.
  • Świadomość oddechu – nasz filar zdrowia
     

Do zobaczenia w Bodywork Center

o nas

Centrum pracy z ciałem skupiające holistyczne masaże i metody uzdrawiania poprzez ciało.
Masaże – sesje indywidulane – kursy – szkolenia
warsztaty – konsultacje – sesje online.

kontakt

ul. Małachowskiego 4/2, 50-084 Wrocław